درنگ : این خودروهای لوکس و زیبا که همگی به رنگ لاجوردی متمایل به سیاه هستند به ۱۲ نفری فروخته خواهند شد که بتوانند هزینه ۳۶۰ هزار دلاری (در حدود یک میلیارد و ۴۶۰ میلیون تومان) آن را پرداخت کنند.

این مدل استون مارتین که (یک نفس عمیق بکشید)  Aston Martin Vanquish S Volante Tom Brady Signature Edition نام دارد (استون مارتین ونکوییش اس ولانته، مدل امضا شده تام بردی) در حدود ۵۰ هزار دلار گرانتر از مدل استون‌ مارتین ونکوئیش ولانته معمولی است.

مدل ونکوئیش اس ولانته مدلی بدون سقف از خودروهای مسابقه ونکوئیش اس استون مارتین است که از موتور وی ۱۲، ۶ لیتری با قدرت ۵۸۰ اسب بخار برخوردار است.

خریداران این مدل تولید محدود استون مارتین در ازای پرداخت این ۵۰ هزار دلار اضافه (در حدود ۲۰۳ میلیون تومان) قابلیت‌های ویژه‌ای را در خودرو مشاهده خواهند کرد. علاوه بر امضای تام بردی ستاره بزرگ فوتبال آمریکایی روی ورقه‌های فلزی که روی در خودرو نصب شده‌اند، بدنه خودرو به رنگ لاجوردی بسیار تیره بوده و تودوزی آن چرمی سیاه خواهد بود.

از دیگر ویژگی‌های مجلل این خودروی خیره کننده استفاده از فیبرهای کربنی برای بهبود آیرودینامیک خودرو و آرم طلای استون مارتین و لوگوی TB12 تام بردی روی فرمان است. عدد ۱۲ نقش مهمی را در این لوگو به عهده دارد،‌ علاوه براینکه تعداد خودروهای تولید محدود استون مارتین را نمایش می‌دهد، شماره پیراهن تام بردی نیز هست.

استون مارتین می‌گوید در انتخاب ترکیب رنگ خودرو از همفکری تام بردی استفاده شده‌ است. بردی می‌گوید مشارکت در فرایند انتخاب برای خلق استون‌مارتینی منحصر‌به‌فرد بسیار شگفت‌انگیز است، این فرایند از یک بوم خالی آغاز شده و به این خودروی زیبا منتهی شد.

بردی یکی از مشتریان قدیمی استون مارتین است که در حال حاضر از مدل استون مارتین DB11 استفاده می‌کند. نسخه تام بردی استون مارتین محصول بخش Q شرکت استون مارتین است که در زمینه ایجاد رنگ‌های شخصی‌سازی شده و بسته‌بندی‌های بی‌نقص با همکاری مشتریان، فعالیت داردو نام Q برگرفته از شخصیتی در مجموعه فیلم‌های سینمایی جیمز‌باند است، شخصیتی که در زمینه ساخت گجت‌ها و خودروهای عجیب و غریب و پیشرفته تخصص دارد.