درنگ: سینما رفتن همیشه می‌تواند یک انتخاب برای پرکردن اوقات فراغت آخر هفته تک تک ما باشد، اینکه چه فیلمی با چه سبک و سیاقی را انتخاب کنیم، بستگی به حال و هوا و سلیقه ما دارد که اصولا تفاوت زیادی حتی در اعضای یک خانواده وجود دارد.

برای اولین تعطیلات آخر هفته تابستان شما ۳ فیلم پیشنهاد کرده‌ایم که انتخاب آن کاملا بستگی به خودتان دارد. قصد ما فقط کمک کردن به انتخاب بهتر برای شماست.

رگ خواب

اگر به فیلم‌هایی با تم اجتماعی علاقه دارید، فیلم رگ خواب به کارگردانی «حمید نعمت الله» می‌تواند انتخاب مناسبی برای آخر هفته شما باشد. موضوع اصلی داستان پیرامون مسائل زنان جامعه و سوء استفاده‌های عاطفی از آن‌هاست که منجر به بروز شرایط بحرانی می‌شود.

خلاصه داستان: «رگ خواب» داستان فروپاشی «مینا» است؛ زنی تنها که در ازدواج اول شکست خورده و بعد از سمت پدر طرد شده است. مینا کسی جز پدر ندارد و البته یک رفیق نصفه نیمه! او تنهاست، بر حسب اتفاق و بر اساس نیاز به کار و درآمد با کامران آشنا می‌شود و به او پناه می‌برد. عشق جوانه می‌زند، اما در ادامه…

لیلا حاتمی، کورش تهامی، الهام کردا، لیلا موسوی، خسرو بامداد، اصغر پیران،بهزاد رحیم خانی، غزاله جزایری، بامداد نعمت الله، شکوفه هاشمیان، نوشین تبریزی…بازیگران این فیلم هستند.

 

این فیلم را می‌توانید در این سینماها به تماشا بنشینید: پردیس سینمایی کورش، پردیس سینمایی مگامال،  پردیس سینما آزادی، پردیس سینما گالری ملت، پردیس سینمایی چارسو، سینما فرهنگ تهران، پردیس سینمایی زندگی، سینما اریکه ایرانیان، سینما جوان تهران، سینما ماندانا تهران، سینما ایران تهران، موزه سینما، پردیس سینمایی ارگ، سینما پردیس راگا، سینما شکوفه تهران، پردیس سینمایی تماشا، سینما استقلال تهران، سینما فلسطین تهران، سینما تیراژه ۲، پردیس کیان، سینما گالری سمرقند، سینما بهمن تهران، سینما شاهد تهران، پردیس سینمایی چهارباغ، سینما سپاهان اصفهان، سینما بهمن کاشان، پردیس سینمایی هویزه مشهد، سینما قدس همدان، سینما ساویز کرج

مادر قلب اتمی

اگر حوصله فیلم‌های جدی و داستانی را ندارید و دنبال اثری ‍پست مدرن هستید که فراتر از مرز رئال و سورئال برود و فضای جدیدی از یک ایده پیش روی شما بگذارد، دیدن فیلم مادر قلب اتمی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

«مادرِ قلب اتمی » اثری به کارگردانی علی احمد زاده است که به دلایل نامعلوم ۳ سال توقیف بود. احمد زاده کارگردان فیلم توقیفی دیگری به نام «مهمونی کامی» است که در یک حرکت عجیب، تصمیم به انتشار آنلاین آن فیلم گرفت و عنوان کرد که از تلاشش برای اخذ مجوز خسته شده و قصد دارد این فیلم را بطور مستقیم به مخاطبین ارایه کند و هزینه‌اش هم مهم نیست! با این حال پس از ۳سال، مجوز اکران فیلم توقیف شده «مادرِ قلب اتمی» صادر شد تا بالاخره یکی از فیلم‌های احمدزاده رنگ اکران را بر پرده سینما شاهد باشد.

 

خلاصه داستان: آرینه (ترانه علیدوستی) و نوبهار (پگاه آهنگرانی) دو دوستی هستند که پس از پایان یک مهمانی شبانه به خیابان می‌آیند اما با کامی مواجه می‌شوند که…

این فیلم را می‌توانید در این سینماها به تماشا بنشینید: سینما کورش، مگامال، ملت، چهارسو، فرهنگ، زندگی، اریکه ایرانیان، جوان، ماندانا، ایران، آفریقا، شکوفه، تیراژه، هویزه مشهد، کاپری گرگان، ساویز کرج، قدس اصفهان، فرهنگ شیراز.

اکسیدان

اگر به دنبال دیدن یک فیلم اجتماعی با درونمایه طنز و کمدی هستید و می‌خواهید لحظات شادی را با خانواده در سینما س‍پری کنید، دیدن این فیلم را از دست ندهید.‍

«اکسیدان» تازه‌ترین اثر سینمایی حامد محمدی است و روایتگر مسایل و مشکلات گرفتن ویزا است که نشان می‌دهد شخصیت اصلی این فیلم به یکباره باید به یک سفر برود اما موفق به دریافت ویزا نمی‌شود به همین دلیل ناخواسته برخی از راه‌های غیرقانونی برای گرفتن این مجوز پیش رویش باز می‌شود.

خلاصه داستان: اصلان اگر می‌دانست گرفتن ویزا اینهمه دردسر دارد، اصلا عاشق نمی‌شد …

جواد عزتی، امیر جعفری، شبنم مقدمی، شقایق دهقانی، رضا بهبودی، لیندا کیانی، علی استادی ترکیب بازیگران اصلی این فیلم سینمایی را تشکیل می‌دهند.

این فیلم را می‌توانید در این سینماها به تماشا بنشینید: آفریقا، اریکه ایرانیان، ایران، پارس، پردیس رازی، پردیس راگا، پردیس سینمایی ارگ، پردیس سینمایی تماشا، پردیس سینمایی چارسو، پردیس سینمایی زندگی، پردیس سینمایی مگامال، پردیس کوروش، پردیس کیان، پردیس ملت، تیراژه ۲، جوان، حافظ، سالن همایش امام علی(ع)، شکوفه، فرهنگ، فلسطین، گالری سمرقند، ماندانا، موزه سینما، ناهید