اد لوکس، نائب رئیس شرکت تویوتا در این رابطه گفته است:

هر زمان صحبت درباره یک خودرو محبوب میشود بی شک نام سوپرا بر سر زبان ها خواهد افتاد و سوپرا اولین نامی است که به ذهن علاقه مندان میرسد البته اخبار زیادی پیرامون تولید دوباره این خودرو منتشر شده است اما این بار ما منتظر حضور این مدل در مسابقات ناسکار خواهیم بود از نظر بازاریابی، موفقیت این خودردر پیست  در مقایسه با نسخه نمایش داده شده در نمایشگاه امر بسیار مهمی است که تیم سازنده سوپرا تمام تلاش خود را در این زمینه انجام داده است و اعتماد کامل به موفقیت آن در مسابقات دارد. ما امیدواریم طرفداران مسابقات ناسکار به  موفقیت این خودرو در پیست مسابقه افتخار کنند. ”

toyota-supra-nascar toyota-supra-nascar

برای طراحی و ساخت این خودروی کوپه دو در، شرکت TRD  با شرکت کالتی دیزاین همکاری داشته است البته این اولین بار نیست این دو شرکت برای ساخت خودرو با هم همکاری می کنند خودروی تویوتا کمری ۲۰۱۸ که برنده مسابقات ناسکار سال ۲۰۱۷ شد نیز حاصل همکاری این دو شرکت بوده است.

این اخبار دقیقا پس از تایید شرکت تویوتا مبنی بر استفاده از خودرو سوپرا در رقابت های جهانی منتشر شد البته از طرح نهایی آن همچنان خبری وجود ندارد.

در نهایت با توجه به اخبار منتشر شده از مدل جدید تویوتا، علاقه مندان به مسابقات اتوموبیل رانی ناسکار  میتوانند منتظر حضور پرقدرت سوپرا در رقابت های جهانی باشند.