درنگ: برای آخر هفته شما یک فیلم، یک تئاتر و یک برنامه موسیقی پیشنهاد می‌کنیم که می‌توانید در انتخاب‌های خود قرار دهید.

نمایش «لامبورگینى»

لامبورگینی اولین واکنش یک هنرمند در حوزه تئاتر به واقعه پلاسکو و گورخواب‌ها است.

نمایش «لامبورگینی» با درون مایه‌ اجتماعی از ۲۲ تیر ماه به مدت ۱۰ شب در پردیس تئاتر «شهرزاد» به صحنه می‌رود.

سیامک صفری نویسنده، کارگردان و بازیگر این نمایش و ایده ابوطالبی طراح و مجری حرکات نمایشی، سهیل دانش اشراقی مدیر هنری پروژه، اشکان خطیبی و حمید صفت از بازیگران این تئاتر هستند.

سیامک صفری در توضیحی درباره‌ این نمایش گفت: «لامبورگینی» یک نمایش با مضامین اجتماعی است و دغدغه، مساله اجتماعی دارد و یک شب آدم‌هایی را روایت و به بیان رابطه و مسایل آنها می‌پردازد.

این نمایش در پردیس تئاتر شهرزاد واقع در خیابان حافظ، تقاطع خیابان‌های نوفل لوشاتو و رازی شماره ۷۴ اجرا می‌شود.

فیلم «کارگر ساده نیازمندیم»

اگر برای آخر هفته خود دنبال دیدن یک فیلم سینمایی خانوادگی با درونمایه طنز هستید، فیلم «کارگر ساده نیازمندیم» می‌تواند انتخاب خوبی برای شما باشد.

داستان این فیلم درباره سه کارگر شهرستانی است که برای پیدا کار به تهران می‌آیند.

در معرفی فیلم آمده است: «بعضیا فکر می‌کنن همه چیو با پول می‌تونن بخرن… و می‌خرن… متأسفانه!» | خلاصه: قدم در مغازه رحمت شاگردی می‌کند و عاشق مونس دختر رحمت است. پس از مرگ رحمت، جهان از موقعیت استفاده می‌کند و از دختر ۱۶ ساله رحمت در ازای طلبش خواستگاری می‌کند. قدم از این بابت عصبانی می‌شود و …

بازیگران اصلی فیلم: آتیلا پسیانی، یکتا ناصر، سیامک صفری، سحر قریشی، فاطمه رستمی، مهران احمدی، بهرام افشاری، سیروس همتی، مجید اصغری، مهدی محرابی

این فیلم را می‌توانید در این سینماها به تماشا بنشینید: پردیس سینمایی کورش، پردیس سینمایی مگامال، پردیس سینما آزادی، پردیس سینما گالری ملت، پردیس سینمایی چارسو، پردیس سینمایی زندگی، سینما اریکه ایرانیان، سینما جوان تهران،پردیس سینمایی ارگ، سینما سروش تهران ، سینما پردیس راگا، پردیس سینمایی تماشا، سینما شاهد تهران، سینما سپیده تهران، پردیس سینمایی چهارباغ، سینما فلسطین شیراز، پردیس سینمایی هویزه مشهد، سینما سیمرغ مشهد، سینما قدس همدان،سینما انقلاب ارومیه، سینما بهمن بوشهر،سینما عصرجدید گرگان، سینما بهمن شهرکرد.

اجرای موسیقی «مولانا جان» در فرهنگسرای نیاوران

اگر به موسیقی کلاسیک علاقه‌مندید و شنیدن اشعار مولانا را در حال و هوای عارفانه می‌پسندید، می‌توانید به اجرای موسیقی مولانا جان در فرهنگسرای نیاوران بروید.

در این برنامه، سیاوش عبدی با اجرای قطعاتی از آلبوم «مولانا جان» پنج شنبه ۲۲ تیر ساعت ۲۱ در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می‌رود.‎

آلبوم «مولانا جان» نخستین آلبوم رسمی سیاوش عبدی است که همزمان با اجرای کنسرت از این آلبوم نیز رونمایی می‌شود.‎ ‎

‎ این آلبوم از سوی شرکت «نغمه پردازان بهنام» در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی ‎ قرار خواهد گرفت. بخش اول این کنسرت به آهنگسازی محمد ذوالنوری و بخش دوم کنسرت به آهنگسازی سیاوش عبدی خواهد بود.

علاقمندان جهت تهیه بلیط می‌توانند به سایت ایران کنسرت و یا گیشه فرهنگسرا مراجعه کنند.