درنگ : کایلی جنر در توییتر خود نوشت «فقط منم که دیگر اسنپ‌چت را باز نمی‌کنم؟…خیلی ناراحت‌کننده است.»

کایلی جنر که در توئیتر ۲۴٫۵ میلیون دنبال‌کننده دارد، در توئیت خود نسبت به طراحی جدید و تغییرات اسنپ‌چت انتقاد کرد و همین انتقاد باعث کاهش ارزش سهام این شرکت شد.

 

انتقاد نسبت به طراحی جدید این اپلیکیشن پدیده جدیدی نیست و به تازگی نزدیک به یک میلیون نفر طوماری امضا کرده‌اند و در آن خواستار بازگشت اسنپ‌چت به طراحی سابق خود شده‌اند.

پس از کاهش حدود ۸ درصدی، سهام اسنپ‌‎چت در حال حاضر با قیمتی حدود ۱۷ دلار معامله می‌شود. شرکت اسنپ‌چت هم اکنون در حال رقابت شدید با فیس‌بوک و اینستاگرام است؛ به‌ویژه در زمینه جذب ستارگان و افراد مشهور؛ و انتقاد کایلی جنر درست در زمانی رخ داد که سرمایه‌گذاران به شدت نگران آینده این شرکت هستند.

شرکت اسنپ‌چت نسبت به انتقاداتی که به طراحی جدید اپلیکیشن اسنپ وارد شده بی‌تفاوت بوده‌است و ایوان اشپیگل رئیس اسنپ‌چت، اوایل ماه نوامبر گفت کاربران این اپلیکیشن از اسنپ‌چت برای عادت به طراحی و تغییرات جدید این اپلیکیشن به زمان بیشتری نیاز دارند.

سهام اسنپ‌چت از سال گذشته تا کنون نوسانات زیادی را تجربه کرده‌است، برای مثال در آگوست گذشته ارزش سهام این شرکت پس از نارضایتی کاربران ۱۷ درصد کاهش پیدا کرد، اما در هفته اول ماه نوامبر ۲۰۱۸ سهام این شرکت پس از انتشار گزارش مالی چهار ماهه آخر سال ۲۰۱۷ و افزایش درآمد ۷۲ درصدی این شرکت، نزدیک به ۵۰ درصد افزایش پیدا کرد. تعداد کاربران روزانه که این اپلیکیشن درحدود ۱۸۷ میلیون نفر اعلام شده‌است.