درنگ: تازه نامزد کردید و هیجان‌زده هستید؟ سلفی‌های دو نفره را در فیس بوک و اینستا قرار دادید و حالا به قسمت سخت رسیده‌اید که باید برای مراسم ازدواج برنامه‌ریزی کنید. در این پروسه باید پول زیادی هم خرج کنید. برنامه‌ها و کتاب‌ها و سایت‌های بسیاری در این زمینه وجود دارند اما با وجود همه این‌ موارد نیاز به یک برنامه‌ریز مراسم عروسی دارید. اپلیکیشن «زولا» این کار را برای شما انجام می‌دهد.

شان لین ما، مدیر اجرایی زولا در گفتگو با «فست کامپنی» می‌گوید: نباید روند ازدواج کردن آنقدر سخت باشد. باید برنامه‌ای کاربردی درست می‌کردیم که از خرید آنلاین تا پیدا کردن تاکسی در این دوران را برای کاربران راحت‌تر کند. آن هم در شرایطی که برنامه‌ریزی ازدواج در دهه اخیر پیشرفت زیادی نداشته است».

زولا وب‌سایتی هم دارد که از طریق آن به زوجین کمک می‌کند تا مراسمشان را راحت‌تر برگزار کنند. در وب سایت زولا قسمتی مربوط به مشاوره آنلاین وجود دارد که از طریق آن می‌توانید با مشاوره گرفتن بهترین تصمیم‌گیری‌ها را داشته باشید.

بزرگ‌ترین نقطه ضعف این برنامه زبان انگلیسی آن است و اگر قرار باشد مراسم عروسی‌تان در ایران باشد شاید بسیاری از مهمانان نتوانند از آن استفاده کنند. مخصوصا که زولا گزینه‌هایی دارد که از طریق آن‌ها می‌توانید با مهمانان هم در ارتباط باشید. اما اگر مراسم خارج از ایران باشد به بهترین شکل می‌توان از این اپلیکیشن استفاده کرد. در زیر لینک دانلود این اپلیکیشن برای اندروید و آی او اس قرار داده شده است.

لینک دانلود برای اندروید

https://play.google.com/store/apps/details?id=in.sigmacell.sellqwik.zola

لینک دانلود برای IOS

https://itunes.apple.com/us/app/zola-weddings/id1224719355?mt=8