یک دختر مدل از وضعیت مدلینگ در ایران می‌گوید | مواظب باشید طعمه سودجویان نشوید

سوزی گراند «Suzi Grant» زنی است که به شما ثابت می کند، سن تنها یک عدد است و شما حتی در میانسالی هم می توانید علاقمندی هایتان را از ماجراجویی گرفته تا مد و فشن، دنبال کنید.

گراند، ۶۸ ساله و ساکن برایتون در انگلستان است. او در سال ۲۰۱۴ وبلاگی با موضوع سبک زندگی راه اندازی کرد تا در آن زنان بالای ۵۰ را به داشتن زندگی شادتر و سالم تر ترغیب کند. گراند در بلاگش در مورد موضوعات مختلفی، از سلامت گرفته تا تغذیه، بحث می کند اما مهمترین موضوعی که به آن می پردازد، مد و فشن است. مطالب او آنقدر الهام بخش زنان بوده که تعداد فالوورهای اینستاگرامش به ۱۱۵۰۰ و بیش از ۶۵۰۰ فالوور در فیسبوک رسیده است.

  مریخی‌ترین دختر ایران را بشناسید | دختر کوتاه قامت معلولی که مدل شد

گراند اعتراف می کند که او از سن ۵۰ سالگی به بعد، نگاه جامعه به خودش را به عنوان یک زن میانسال، نادیده گرفته و هر طوری که دلش خواسته زندگی کرده است. هدف او از راه اندازی این وبلاگ نیز همین است. به گفته او: «اگر چه من در سن ۵۰ سالگی احساس پیری می کردم اما اکنون این حس را ندارم. شما هم نباشد داشته باشید. من تجربیات این چند ساله خودم را به اشتراک می گذارم تا شما هم از لحظه لحظه زندگی تان لذت ببرید. من دوست دارم که تمام زنان بالای ۵۰ سال این انرژی مثبت را دریافت کنند.»

  فیلم دعوت مدل روس از ایرانی‌ها به زبان فارسی | حمله ایرانی‌ها به صفحه سفیر جام جهانی ؛ الهی تب کنم …
  تصاویر «سونیا سوبچاک» مدل و مجری روسی که رسما رقیب پوتین شد