درنگ:  برلیانس کراس که از جمله محصولات شرکت پارس خودرو از گروه خودروسازی سایپا در شرکت پارس خودرو به مرحله تولید تجاری رسیده است و در کنار برلیانس های سری ۳۰۰ و ۲۰۰ قرار می گیرد. این خودرو با قیمت ۵٧.۵ میلیون تومان از ٢٢ مرداد ماه به صورت اینترنتی پیش فروش می‌شود.

این خودروی با پیشرانه ۱.۵ لیتری ۴ سیلندر مجهز به سامانه زمان بندی متغیر سوپاپ ها (VVT) و گیربکس اتوماتیک ۴ سرعته ساخت هیوندایی عرضه می شود. همچنین سان روف، فرمان برقی، سوئچ Key Less، عیب یاب خودرکار، آینه های برقی، مالتی مدیا با امکان استفاده از GPS، ترمزهای دیسکی در هر چهارچرخ مجهز به سامانه های ABS+EBD و دو کیسه هوا از جمله امکانات رفاهی و ایمنی این خودرو هستند.

برلیانس کراس c٣

همچنین سدان خانوادگی گروه بهمن امروز در نمایشگاه خودرو مشهد رونمایی شد. این خودرو با پیش پرداخت ٢٠ میلیون تومان و با موعد تحویل مهر، آبان و آذر سال جاری به فروش می‌رسد. مدت زمان گارانتی خودرو سه سال یا ١٠٠ هزار کیلومتر اعلام شده است.

خودروی B30 محصول جدید شرکت FAW است که از سال ۲۰۱۵ وارد بازار چین شده است. این شرکت به عنوان اولین و بزرگترین شرکت تولید کننده خودرو که با همکاری با شرکت های فولکس واگن ، آئودی ، مزدا و جنرال موتورز توانسته به تولید سالانه بیش از ۳ میلیون دستگاه دست یابد.

 

خودروی B30 محصول جدید شرکت FAW است که از سال ۲۰۱۵ وارد بازار چین شده است