درنگ: شاید زمان تحول در سرویس‌های حمل و نقل مسافر رسیده باشد. این روزها ممکن است به این دلیل از سرویس‌های حمل و نقل عمومی استفاده نکنید که دوست نداشته باشید با یک ماشین قدیمی یا راننده‎ای خیلی پیر و کند به قراری مهم و رسمی برسید. از طرفی اپلیکیشن‌های مخصوص فرستادن ماشین مشکلاتی دارند که گاهی مسافر را اذیت می‎کند.

در امریکا «خدمات خودرویی گراندلینک» ایده خوبی برای رفع این مشکلات دارد. این کمپانی در سال ۲۰۰۳ تاسیس شده و تا به حال مشتریانش را بسیار راضی نگه داشته است، به اندازه‎ای که روز به روز خدمات آن در ایالت‎های مختلف امریکا توسعه پیدا می‎کند.

این کمپانی ماشین‎های لیموزین بنز، تویوتا و … به رنگ مشکی و فرمی کاملا رسمی دارد که آن‌ها را برای شما می‎فرستد. راننده‌ها همه به طور تضمینی حرفه‎ای هستند و شعار این کمپانی «به موقع، همیشه» است.

قابلیت دیگری که این کمپانی ارائه می‌‎دهد این است که می‎توانید از حالا برای چند روز آینده و هفته آینده ماشین رزرو کنید.

در حال حاضر این خدمات مربوط به ایالت‎های نیویورک، دالاس، شیکاگو، هوستون و آستین است.

همچنین قبل از رزرو ماشین می‌‏توانید قیمت را مشاهده کنید و بعد آن را رزرو کنید. قیمت سرویس‌های این کمپانی فقط کمی بیشتر از حد معمول است و به راحتی همه افراد می‎توانند از آن استفاده کنند.

فکر می‌کنید تاکسی اینترنتی‌های دایر شده در ایران نظیر اسنپ، تبسی و کارپینو چقدر حقوق شهروندی را رعایت می‌کنند و به استانداردهای دنیا نزدیکند. نظرات خود را برای ما کامنت بگذارید.