درنگ: معیارهای مختلفی برای انتخاب رستوران وجود دارد. علاوه بر خدمات و سرویس‌های با کیفیت و برخورد مناسب کارکنان، چشم انداز فوق‌العاده هنگام صرف غذا نیز بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد. درست است که بسیاری از رستوران‌های خوب شهر، در گوشه و کنار این شهر ساخته شده‌اند اما برخی از همین رستوران‌ها در ارتفاعات ساخته شده و یا دست کم دارای فضای بسیار دلنشینی هستند. یکی از این رستوران‌ها، رستوران رویال آبشار تهران است.

در سال‌های اخیر با ساخت و آبگیری دریاچه خلیج فارس و احداث پارک جنگلی لتمان کن فضایی بسیار زیبا برای تفریح و گردش تهرانی‌ها در این منطقه پدید آمده است. در این میان یک رستوران بسیار رویایی در این منطقه و در پارک آبشار پذیرای علاقه‌مندان است.

منوی رویال آبشار تهران

منوی این رستوران شامل انواع غذاهای سنتی و فرنگی است. انواع کباب ایرانی در این منو به چشم می‎خورد که پیشنهاد سرآشپز این رستوران «شیشلیک آبدار و خوشمزه با برنج» است. فیله تکه‌ای سرآشپز، شاندیز، بشقاب سبزیجات و…نیز در این منو به چشم می‌خورد. همچنین از منوی باز غذای اصلی در رستوران زیبای رویال آبشار تهران می‌توان استفاده کرد. نوشیدنی‌هایی بسیار لذت‌بخش در کافی‌شاپ رویال آبشار تهران نیز ارائه می‌شود که طرفداران خودش را دارد.

معایب از نظر مشتریان

این رستوران از لحاظ سرویس‌دهی به مشتریان چندان مناسب عمل نکرده است به طوری که یکی از مشتریان درباره نوع سرویس‌دهی آن گفته است: «مدیریت این رستوران بسیار ضعیف است. از نیمکت‌های کافه برای سرو غذای رستوران استفاده شده که راحت و مناسب نیست. غذا کمی سرد به دستمان رسید و مقدار برنج در هر پرس بسیار کم بود»

پرسنل آموزش ندیده نیز از دیگر نقایص این رستوران است که توسط برخی مشتریان این رستوران به آن اشاره شده است.

موقعیت مکانی رستوران رویال آبشار تهران

این رستوران در انتهای اتوبان همت، اتوبان شهید خرازی، خیابان شهید جدی اردبیلی، بوستان آبشار ورودی پارکینگ ۴ و ۵ بعد از گیت دوم نگهبانی قرار گرفته است و یک مکان رویایی برای صرف غذا محسوب می‌شود.

میز و صندلی‌های رستوران برای ۱۰۰ نفر از مراجعین آماده شده‌اند و چیدمان آنها به گونه ایست که چشم‌انداز ۳۶۰ درجه‌ای از تهران را به نمایش می‌گذارند. از این رستوران دریاچه چیتگر نیز به خوبی دیده می‌شود. این رسوران دارای فضایVIP برای مهمانی‌های خاص و لژ خانوادگی دنج است.

رستوران رویال آبشار تهران پارکینگ دارد و اگر با وسایل نقلیه عمومی قصد مراجعه به این رستوران را دارید، دسترسی آسانی به آن خواهید داشت.

مالیات بر ارزش افزوده در این رستوران از شما دریافت نمی‌شود اما حق سرویس آن ۱۵ درصد است. این رستوران را می‌توان از جمله بهترین انتخاب‌ها در این حوالی دانست.