درنگ: داشتن رابطه نامشروع به طور سنتی یک تابوی بزرگ بوده اما با ظهور سایت‌های دوست‌یابی خارج از ازدواج و نگرش فکر باز درمورد روابط جنسی به‌نظر می‌رسد داشتن یک رابطه پر سر و صدا همیشه به عنوان تابو مطرح نبوده است.

فهرست زیر کشورهایی را نشان می‌دهد که بیشترین پرونده رابطه نامشروع را دارند.

 

  1. فنلاند ۳۶٪

در فنلاند این نوع ارتباطات «روابط موازی» نامیده می‌شود و جامعه نسبتا٬ فکری باز در این رابطه دارد. طبق یک نظرسنجی توسط سایت Match، یکی از پنج مرد متاهل با حداقل ۱۰ زن رابطه داشته است. این میزان هفت برابر بیشتر از زنان شرکت کننده در نظرسنجی بوده است.

  1. انگلستان ۳۶٪

اشلی مدیسون صاحب یک وب سایت پیشرو ادعا می کند حداقل یک میلیون نفر از بریتانیایی‌ها علاقه‌مند به خیانت به شریک زندگی خود هستند.

  1. اسپانیا ۳۹٪

مردم کشورهای اروپای جنوبی به داشتن خلق و خوی پرشور و آتشین معروف هستند، بنابراین شاید شگفت انگیز باشد که اسپانیا در این فهرست از جایگاه بالاتری برخوردار نیست.

  1. بلژیک ۴۰٪

بر اساس گزارش مجله New Europe، وبسایت دوست یابی پس از ازدواج Gleeden ، دارای ۱٫۱ میلیون عضو است و خیانت در بلژیک دیگر تابو نیست.

  1. نروژ ۴۱٪

در ماه‌های سرد زمستان، نروژی‌ها کمتر از سایت‌های دوست یابی استفاده می‌کنند اما هنگامی که دما افزایش می‌یابد به‌نظر می رسد که نروژی‌ها نیز خیانتکار هستند.

  1. فرانسه ۴۳٪

فرانسه تنها کشوری که در آن بسیاری از مردم معتقدند امور غیراخلاقی قابل قبول هستند و تنها ۲۸ درصد از کسانی که خیانت کرده‌اند٬ گفتند از کار خود پشیمان هستند.

  1. آلمان ۴۵٪

این که آلمانی‌ها احتمالا بیشتر نسبت به فرانسوی‌ها روابط نامشروع داشته باشند شگفت‌انگیز است.

  1. ایتالیا ۴۵٪

اگر چه روابط نامشروع در سال‌های اخیر افزایش یافته است، به‌نظر نمی‌رسد خیانت ایتالیایی‌ها به روابط زناشویی آسیب برساند. این کشور یکی از پایین ترین نرخ طلاق را دارد.

  1. دانمارک ۴۶٪

کشورهای اسکاندیناوی همیشه در رتبه بندی‌ها، بالاترین میزان شادی شهروندانشان را نشان می‌دهند اما به‌نظر می‌رسد که در مورد خیانت هم به شدت امتیاز می‌گیرند. بیش از یک سوم افرادی که در کپنهاگ ساکن هستند، به شرکای خود خیانت کرده‌اند.

  1. تایلند ۵۶٪

اما این تایلند است که رتبه برتر را با ۵۶ درصد به عنوان خیانت کارترین همسران دنیا به دست آورده است.