درنگ: عقربه‌ها ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه صبح پنج شنبه ۲۹ تیر را نشان می‌داد که پدر جوانی همراه دختر ۸ ماهه‌اش به نام بنیتا سوار بر خودروی پراید از داخل پارکینگ خانه‌شان در منطقه مشیریه خارج شدند.

پدر دخترکوچولو در حالی که خودرویش روشن بود پس از خارج شدن برای بستن در پارکینگ خانه از پراید پیاده شد و هنوز لحظاتی نگذشته بود که مرد جوانی برای سرقت خودروی پراید وارد عمل شد.

سارق جوان به سرعت پشت فرمان خودروی پراید نشست و پس از حرکت به صورت دنده عقب وقتی وارد خیابان شد شروع به حرکت به سمت جلو کرد.

پدر بنیتا کوچولو که با دیدن این صحنه شوکه شده بود خود را به جلوی خودرویش انداخت و سعی داشت مانع سرقت خودرو و ربوده شدن کودک ۸ ماهه‌اش شود اما بی‌فایده بود و سارق جوان به سرعت پا به فرار گذاشت و  پدر دختربچه روی زمین افتاد.

خیلی زود ماجرای کودک‌ربایی و سرقت خودرو به ماموران کلانتری ۱۶۹ مشیریه مخابره شد و پس از تحقیقات ابتدایی و ثبت شماره پلاک خودروی سرقتی در سامانه سراسری پلیس ماجرای کودک ربایی به بازپرس «آرش سیفی» در شعبه چهارم دادسرای امورجنایی تهران مخابره شد.

بنا به دستور بازپرس آرش سیفی تیمی از ماموران اداره ۱۱ پلیس آگاهی تهران برای دستگیری عامل این کودک ربایی وارد عمل شدند و تحقیقات به صورت ویژه در حال بررسی است.