درنگ: مت دیمون هنرپیشه هالیوود می‌گوید مقررات فیلم‌برداری در ساختمان‌هایی که به دونالد ترامپ تعلق دارد مانند هتل پلازا این است که نقشی برای او در فیلم نوشته شود. با این‌همه به نظر می‌آید سکانس حضور ترامپ در این فیلم مشهور به مذاق کارگردان مارتین برست خوش نیامده و آن را در تدوین نهایی حذف کرده‌ است.

دیمون می‌گوید شرط استفاده از ساختمان‌های ترامپ این بود که اگر کارگردانی می‌خواست در یکی از ساختمان‌های او فیلم‌برداری کند، باید برای ترامپ نقشی می‌نوشت. از این رو مارتین برست باید برای ترامپ در فیلم عطر زن نقشی دست و پا می‌کرد و این‌کار را نیز انجام داد؛ او یک ساعت از زمان فیلم‌برداری‌اش را صرف سر و کله زدن با صحنه‌های احمقانه کرد: دونالد ترامپ وارد هتل می‌شود و آل پاچینو به او می‌گوید سلام آقای ترامپ! زیرا باید نام او در فیلم برده می‌شد و سپس ترامپ از صحنه خارج می‌شود.

دیمون می‌گوید با هدر دادن این مقدار زمان کارگردان‌ها مجوز فیلم‌برداری در ساختمان‌های ترامپ را به دست می‌آوردند و بعد می‌توانستند آن را در تدوین نهایی از فیلم خارج کنند. اما در فیلم تنها در خانه ۲ صحنه ترامپ از فیلم حذف نشده‌ است.

براساس گزارش هالیوود‌ریپورتر،‌ دونالد ترامپ تا پیش از ریاست‌جمهوری‌اش در تعداد زیادی فیلم و سریال و برنامه تلویزیونی حضور داشته‌ است.