درنگ : عضو سابق شورای شهر تهران گفت: من فکر می‌کنم که منتقد را نباید به عنوان دشمن نگاه کنیم، منتقد نسبت به عملکرد و نتایج ضعیف کشتی را نباید با بحث‌های سیاسی مرتبط کنیم و به عبارتی نباید ورزش را سیاسی کنیم. عقب‌نشینی در مقابل اسرائیل نشانه ضعف است و به نظر من ما نباید از میدان به در برویم. اگر بخواهیم میدان را خالی کنیم باعث خوشحالی یک عده‌ای می‌شود که احساس می‌کنند جامعه کشتی و ورزش ایران کم آورده است.

وی افزود: اهالی کشتی همه محترم هستند و باید از آنها حمایت شود، این حمایت همه جانبه مردم از قهرمان‌های خودشان بزرگترین سرمایه ما است و در همین راستا دولتمردان ما نیز باید به نظر مردم توجه نشان دهند. ما باید در این مسائل درایت به خرج بدهیم و نمی‌شود که در مجامع بین المللی با دروغ و چنین کارهایی به پیش برویم. دولت باید باید تدبیری بیندیشد که به نفع مردم کشور باشد و به عبارتی برای ورزش باید یک تصمیم کلی گرفته شود که مورد قبول اکثر مردم باشد. البته مسائلی در مراتب بالای سیاست وجود دارد که همگان امکان ورود به آن را ندارند اما به هر حال در تصمیمات دولتمردان ما نظر مردم باید جایگاه ویژه خودش را داشته باشد.

جدیدی یادآور شد: متاسفانه همه چیز در جامعه ما سیاسی شده است، اما سیاسی بودن ورزش ما با روح و آرمان‌های المپیک مغایرت دارد و حتی اسرائیل این پولتیک را می‌زند که ما را از صحنه‌های ورزشی حذف کند. شیطنت‌ها و سیاست‌های پلیدی که این کشور به کار می‌برد قطعا در اتاق فکرهای این کشور تصمیم گیری شده است و شنیده می‌شود که اسرائیل در ورزش‌های دیگر هم اقدام به خدمت گرفتن ورزشکاران دیگر کشورها کرده است تا برای ورزش ایران چالش ایجاد کند. حرف من این است که برای این افکار مهندسی شده آنها ما نیز تدبیری بیندیشیم و قطعا عقب نشینی و استعفای ما نشان دهنده ضعف در مقابل آنها خواهد بود.

  استعفای رسول خادم از فدراسیون کشتی پس از ماجرای رژیم صهیونیستی | «نایستادن» گاهی بهترین شیوه «ایستادن» است
  واکنش رسول خادم به منتقدان اولین بیانیه‌اش درباره ماجرای رژیم صهیونیستی | دیگر بازی زودتر بباز یا مریض شو جواب نمی‌دهد