البته اگر بخواهم صادق باشم باید بگویم که امسال در تهران تازه پاییز آغاز شده و بادهای پاییزی شروع به وزیدن کرده و وقت آن رسیده تا لباس‌های کمی ضخیم‌تر از کمدها بیرون بیاید و شهر رنگ تازه‌ای به خود بگیرید، اما تاکنون به این فکر کرده‌اید چرا سفید،صورتی یا سبز فسفری برای این فصل مناسب نیستند؟

اصولاً در فصل سرما بهتر است از رنگ‌های گرم بیشتر استفاده کنید به خصوص اگر تمایل دارید لباس‌‌تان معرف شخصیت پر اشتیاق و گرم شما باشد. کافی است برای انتخاب بهتر اینبار که در خیابان قدم می زنید به آسمان، درختان و حتی غروب آفتاب توجه بیشتری کنید تمام این رنگ‌ها، می‌تواند انتخاب‌های منحصر به فردی برای شما باشد. اما باور کنید که زرد کم‌رنگ، آبی یخی، ارغوانی، سبز دریایی و رنگ‌های ملایم یا سیاه و سفید یکدست واقعا برای این فصل مناسب نیستند و باعث می‌شوند تا شما تبدیل یه یک آدم یخی شوید.

 

لباس پاییزی
از رنگ قرمز غافل نشوید!

پاییز همیشه با خودش رنگ‌های طلایی قرمز، نارنجی وکلا رنگ‌ها گرمی را می آورد که هر یک به تنهایی پر طراوت هستند. کافی است یکی از این رنگ‌ها را درلباس‌هایتان استفاده کنید. حتی اگر می‌خواهید بلوز و شلوار جین بپوشید، مهم است که جینتان رنگ روشن نبوده و تیره باشد که به فصل پاییز بخورد. برای فصل پاییز می‌توانید با وسایل جانبی مثل زیور آلات و کیف و کفش، رنگ‌ها را ترکیب کنید. زیور آلات روش خوبی برای استفاده از رنگ‌های پرطراوت هستند.

  تصاویر تازه‌ترین طرح‌های برند نایک برای پاییز ۲۰۱۷ | AIR MAXها در مرکز توجه
لباس پاییزی
به تاثیر این شال در عکس بالا نگاه کنید

اما بهترین رنگ‌ها برای این فصل به طور کلی ، آبی فیروزه‌ای، طلایی، شتری، قهوه‌ای،خاکستری،قرمز، سبز،نارنجی وخردلی است.

لباس پاییزی
ترکیب آبی فیروزه‌ای با مشکی، چون سردی آن را از بین می‌برد انتخاب خوبی برای پاییز است.

 

لباس پاییزی
استفاده از رنگ بنفش به خصوص بنفش تیره، در روزهای پاییزی نشان دهنده اعتماد به نفس بالا و داشتن قدرت تصمیم گیری در فردی است که این رنگ را برای پوشش خود انتخاب کرده است.
  پاییز امسال چه رنگ و لباس‌های زنانه‌ای مد می‌شود؟
لباس پاییزی
سبز که رنگی کاملاً متضاد با پاییز است و جسارت شما را به رخ می‌کشد

 

لباس پاییزی
خردلی، رنگی گرم، دلپذیر، با آرامش که احساس بسیار خوبی را به شما و اطرافیانتان خواهد داد. این رنگ مناسب کسانی است که می‌خواهند بر پیرامون خود تاثیرگذار باشند و احساس گرمی و آرامش را هم به خود و دیگران منتقل کنند.