درنگ : از لحظه‌ای که ماریا کوماندنایا مجری‌ مطرح روسی به عنوان یکی از مجری‌های مراسم قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از سوی فیفا انتخاب شد، شمار زیادی از کاربران ایرانی در شبکه‌های اجتماعی با ورود به صفحه شخصی این مجری واکنش‌های زیادی از خود نشان دادند.

 

 

این کاربران ایرانی طرفدار فوتبال از این مجری سرشناس درخواست کردند که به گونه‌ای لباس بپوشد که بینندگان ایرانی نیر بتوانند بدون مشکل مراسم قرعه کشی جام جهانی را از تلویزیون ببینند.

مثلا یکی از کاربران در اینستاگرام این مجری نوشته است: «من یک ایرانی هستم. مقامات تلویزیون ما خیلی سختگیر هستند و تصاویر شما را سانسور می‌کنند. در صورت امکان، آیا می‌توانید برای این مراسم، لباس مناسبی انتخاب کنید که ما بتوانیم این برنامه را تماشا کنیم؟» یا کاربر دیگری نوشته: «لطفا طوری لباس بپوشید که تلوزیون ایران نشان بده مراسم رو….هر چند که نظر شخصی من اینه که هیچ کسی نمیتونه تو زندگی دیگران دخالت کنه. ممنون دایانای عزیز».

 

فیلم – بخش‌هایی از اجرای این مجری روس را ببینید:

 

ماریا کوماندنایا به همراه سردار آزمون

 

همچنین کوماندنایا پس از مصاحبه با سردار آزمون به مناسبت صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی روسیه عکس بالا را در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است و جالب است که در کامنت‌های این عکس کاربران ایرانی با تگ کردن نام سردار آزمون از او درخواست کردند تا از این مجری خواهش کند تا در انتخاب پوشش فرهنگ دیگر کشورها را نیز لحاظ کند.

 

 

عکس های بیشتر از این مجری ورزشی روس را در ادامه ببنید: