متاسفانه باتوجه به اینکه بستر اصلی این فروشگاه اینترنتی در آمریکا است ما در ایران به راحتی و با قیمت مناسب نمی توانیم به صورت مستقیم از این سایت خرید کنیم. اما ما در جدید ترین وبگردی خود با سایتی برخورد کردیم به نام ایگرد. در این سایت شما به راحتی می توانید از سایت آمازون خرید کنید. برای خرید از آمازون با استفاده از این سایت ، کافی است محصول مورد نظر خود را در آمازون جست و جو کنید ، وارد سایت ایگرد شوید و لینک کالای مورد نظرتان را در قسمت مشاهده محصول ایگرد قرار دهید و بقیه کار را به ایگرد بسپارید. برای دیدن ویدیو آموزشیکلیک کنید: https://www.aparat.com/v/s63K8

جالب است بدانید که برای خرید از آمازون شما نیازی به کارت اعتباری ندارید و لازم نیست به دنبال مسافری بگردید که کالای شما را از آمریکا به دست شما برساند. تنها کافی است انتخاب کنید! تمامی فرایندهای پرداخت ارزی، سفارش محصول، حمل محصول و تحویل آن به شما تماما با ایگرد خواهد بود.

اما چه کالاهایی را باید از آمازون خریداری کنیم؟
در نگاه اول شاید با توجه به نوسانات بازار ارزی خرید از آمازون گران و به صرفه به نظر نرسد اما باید بگوییم که اگر کمی هوشمندانه انتخاب کنید ممکن است حتی آن را با قیمتی کمتر از نمونه داخل ایران خریداری کنید.
قبل از هر چیز بهتر است کالاهایی را از آمازون بخرید که یک، اصل بودن آنها مهم است، دو، در ایران وجود ندارد و سه، در سایت آمازون تخفیف خورده است. مثلا در ماه گذشته یکی از برندهای محبوب و گران ساعت مچی که در ایران قیمتی بین ۱۶ تا ۷۰ میلیون دارد در وب سایت آمازون حدود ۵۰ درصد تخفیف خورد. این بدان معنی است که ساعتی که ممکن بود برای خریدش حدود ۳۰ میلیون تومان پرداخت کنید را می توانستید با در نظر گیری هزینه ارزی و گمرگی حدود ۱۸ میلیون تومان بخرید.

گوش به زنگ باشید

ممکن است محصولاتی که به آن ها علاقه دارید، در حال حاضر گران به نظر برسد، اما نگران نباشید آن را به ایگرد بسپارید و فقط قیمت مورد نظر خود را برای خرید آن محصول اعلام کنید. از آن به بعد ایگرد به صورت خودکار قیمت محصول را رصد می کند و به محض اینکه به قیمت مد نظر شما رسید اعلام خواهد کرد.

چگونگی پرداخت و اصالت محصول

پس از نهایی کردن خریدتان شما از طریق درگاه اینترنتی داخلی هزینه را به صورت ریالی پرداخت می کنید ، هزینه پرداخت شده شامل هزینه نهایی و تمام شده کالا تا درب منزل بدون دریافت هزینه اضافی است.

خرید راحت، به قیمت، مطمئن از آمازون

و نکته آخر که گزینه بسیار خوبی است ضمانت سلامت و اصالت کالا است . بدان معنی که اگر کالای مورد نظر سالم و همانند آنچه در سایت به نمایش گذاشته شده بود، نباشد، ایگرد موظف است کالا را پس فرستاده و دوباره سفارش دهد یا آنکه با توجه به درخواست مشتری وجه آن را عودت نماید.