درنگ: مدت‌‎هاست که کوکاکولا بزرگ‌ترین کمپانی تولید کننده نوشیدنی‌های غیر الکلی دنیا مانند افراد عادی می‌داند که شکر و شیرینی دشمن شماره یک سلامتی انسان است. این کمپانی اما محصول جدید بدون شکری ارائه کرده که به نوعی توسعه یافته نوشابه رژیمی سال ۱۹۸۲ و زیرو سال ۲۰۰۶ است و به زودی آن را در قفسه‌های قسمت رژیمی نوشابه کوکاکولا خواهید دید.

البته برای مدتی هر دو محصول بدون شکر و زیرو هم موجود خواهند بود اما برنامه کمپانی کوکاکولا این است که با ارائه محصول جدیدش کم‌کم محصولات قبلی را حذف کند.

همچنین این کمپانی تضمین می‌کند که برخلاف چیزی که کاربران درباره محصولات قبلی گفته‌اند، محصول جدید طعم اورجینال و واقعی کوکا را بدهد، طعم همان نوشابه شکرداری که از ۱۳۰ سال پیش به تولیدش مشغول است.

روبرتو مرکاده رئیس کوکاکولا درباره این محصول گفت: اعتقاد خودمان این است که این محصول بیشتر از همه محصولات دیگر به طعم واقعی کوکاکولای اصیل نزدیک است. هدفمان هم این بوده که با نوشیدن این محصول جدید یعنی کوکاکولا بدون شکر، هیچ تفاوتی بین آن و نسخه معمولی احساس نکنید. وقتی محصول معمولی‌ات برای بیش از یک قرن رضایت مشتری را جلب کرده این کار اصلا کار راحتی نخواهد بود.

استرالیایی‌ها و نیوزلندی‌ها اولین افرادی خواهند بود که این محصول جدید کوکاکولا را امتحان خواهند کرد چون قرار است اولین بار در این دو کشور عرضه شود.