از شفر بزرگ شروع کنیم که در اولین بازی اش در سال جدید توانست نفت تهران را شکست دهد تا موفق شود برای اولین بار در لیگ امسال تیمی را در دو بازی رفت و برگشت ببرد و تبدیل به موفق ترین مربی آلمانی شاغل در فوتبال ایران شود و کارنامه بهتری به نسبت رولند کخ، یورگن گده و رانیر سوبل داشته باشد.

برویم سراغ ساشا شفر. پسر سرمربی استقلال و آنالیزور این تیم که حالا متهم شده در آوردن بویان نایدنوف به استقلال نقش مهمی داشته و از آنجایی که پدرش حرفش را می خواند، بازیکنانی که دوست دارند در ترکیب باشند سعی می کنند با او رابطه خوبی داشته باشند. البته استقلالی ها هنوز به اتهاماتی که به ساشا وارد شده جوابی نداده اند.

برسیم به دختر شفر. او که در ایام نوروز از سانسور عکسهایش در رسانه های ایرانی انتقاد کرد و این موضوع را یکی از دلایل نیامدن به کشورمان دانست دوباره سر این ماجرا در اینستاگرام خبرساز شد چرا که یکی از کاربران صحفه اینستاگرام دختر سرمربی استقلال،از او به خاطر آنکه در عکسهایش از لباسهایی باز استفاده می کند انتقاد کرده و گفته این کار او نوعی بی احترامی محسوب می شود و مثل این می ماند که به هندوستان برود و جلوی هندوها، گوشت بخورد. این کامنت واکنش دختر شفر را در پی داشته و او با استفاده از استیکر خنده جواب انتقاد این کاربر را داده است.