درنگ:  اصلی‌ترین و مهم‌ترین هدف این خانه این گونه بیان شده است: «عشق ورزیدن و حمایت کودکان در محیطی گرم، سازنده و شاد». دومین هدف این خانه کودک، آموزش‌های دوران کودکی با متد آموزش ضمن بازی و به صورت خلاقانه عنوان شده‌ است.

امکانات خانه کودک کوروش

خانه کودک کوروش کلی اسباب بازی هیجان‌انگیز برای بچه‌ها دارد. یکی از قسمت‌های جالب این مجموعه، خانه کوچولوی اسباب‌بازی است که پر از وسایل خاله بازی برای دخترکوچولوهاست. علاوه برآن در این مجموعه کلی پازل و کتاب، خانه‌سازی و توپ و وسایل نقاشی در دسترس بچه‌ها قرار داده شده تا به راحتی و به انتخاب خودشان از این وسایل استفاده کنند.

یکی دیگر از فضاهای جذاب و دوست‌داشتنی برای کودکان در خانه کودک کوروش، محیطی جداگانه است که با شیشه از فضای اطراف جدا شده و برای شن بازی کودکان در نظرگرفته شده که فضایی شاد همراه با وسایل و امکانات شن بازی برای آنها فراهم کرده‌است.

بنابراین اگر با کودک خود قصد رفتن به مرکز خرید کوروش یا سینماهای کوروش را دارید می‌توانید از خانه کودک کوروش برای پرکردن اوقات فراغت کودک خود نهایت استفاده را ببرید تا هم به کودک شما خوش بگذرد و هم به شما.

موقعیت مکانی خانه کودک کوروش

تهران – اتوبان ستاری شمال – نبش پیامبر – مجتمع تجاری کوروش – طبقه سوم – روبروی گیشه های سینما | ساعت و روز کاری: هر روز از ساعت ١٠ الی ٢٣  | ورودی: ساعت اول ٢٠، ساعت دوم ١٠ هزار تومان