درنگ :  هفته گذشته حضور بهنوش بختیاری بازیگر زن سینما و تلویزیون در تبلیغات یک فروشگاه مطرح عطر حاشیه‌های فراوانی را به وجود آورد. حرکات عجیب بهنوش بختیاری در این کلیپ تبلیغاتی موجب شد تا طنزهای مختلفی در این زمینه در شبکه‌های اجتماعی مطرح و به اشتراک گذاشته شود.

 

ویدئو کلیپ حضور بهنوش بختیاری در تبلیغات یک فروشگاه عطر

 

سیامک انصاری بازیگر مرد سینما که این روزها با فیلم ساعت ۵ عصر به کارگردانی مهران مدیری روی پرده سینماها حضور دارد گویا این ویدئو را برای محراب قاسمخانی ارسال می‌کند و محراب قاسمخانی در پستی اینستاگرامی اعلام می‌کند که از خنده فراوان پس از دیدن این کلیپ راهی بیمارستان شده است. (البته هیچ اشاره‌ای به این ویدئو و بازی بهنوش بختیاری نشده است و باید منتظر واکنش قاسمخانی باشیم)

پست اینستاگرامی قاسمخانی را در زیر ببینید

 

 

بهنوش بختیاری پس از این واکنس مهراب قاسمخانی واکنش تندی نشان داد و نوشت:

«مردم بهم گفتن حیف تو نیس دلت بشکنه و به هم بریزی؟؟ پست دیگری بگذار … شاید بفهمن قبح کارشونو… (به احترام خانواده و حامیانم) همکار قدیمی و دوست خانوادگی سلام. چند روزی هستش که یک ویدئوی تبلیغاتی که بنده در آن حضور داشتم در فضای مجازی بازتاب‌های مختلفی داشته؛ عده‌ای اون رو پسندیدنش و عده‌ای بهش انتقاد میکنن؛ من سر حوصله نظرات هر دو طرف رو می‌خونم تا به یک جمع بندی نهایی برسم. تا نظر مردم رو در انتخاب‌های آیندم لحاظ کنم. اما دیدم شما در آخرین پست خودتون این ویدئوی ساده رو با همه وجود به باد تمسخر گرفتید و برای استهزای بنده فرمودید بعد دیدنش راهی بیمارستان شدید. اول از همه برای شما همکار دیرین آرزوی سلامتی و طول عمر میکنم و بعد از شما سوالی میپرسم … جناب نویسنده، جامعه ما امروز درگیر صدها مشکل فرهنگی و اجتماعی و اقتصادیه که میطلبه درباره هر کدومشون ده ها و صدها سطر نقد سالم و سازنده نوشته بشه تا برای بهبود حال این جامعه قدم کوچکی برداشته بشه… سوال من از شما اینه که آیا یک ویدئو انقدر از نظر شما مسئله بزرگی بود که به جای پرداختن به صدها دغدغه و آسیب اجتماعی اینطور به طعنه و تمسخر به من حمله کردید و عکس دوران کسالت و بستری شدن در بیمارستانتون رو گذاشتید تا جایی که عده زیادی حتی متوجه مطلب تمسخر آمیز شما نسبت به بنده نشده و زیر پستتون در کمال صداقت برای شما آرزوی سلامتی و رفع کسالت داشتن … همکار گرامی آرزو میکنم از قلم طنازتون از این به بعد در جهت نقد طنز آمیز آسیب‌های بزرگ اجتماعی استفاده کنید تا دردی از این مردم دوا کرده باشید نه توهین و تمسخر دوستان و همکارانتون … این دفعه سومتون بود …. کاش علت کینه شما رو به خودم بدونم ….

پست قبلی رو برداشتم نه از ترس که من از هیچکس جز خدا نمیترسم … خواستم جور دیگه هم حرف بزنم شاید شاید متوجه بشن که کارشون چقدر ناجوانمردانه و دور از انصاف بود….. من هم خیلی چیزها رو در مورد شما دوس ندارم که اگر بگم دور ازشخصیت منه ….. کاش شغل دوم‌ما شکستن دل رفیقامون اونم بی دلیل نباشه …. همه دوستانم بهم گفتن تو همیشه از این آدم و خانوادش تعریف میکردی …. اینهم نتیجه دید مثبت من…. نتیجه تمام محبتهای کاری و اخلاقی من به ایشون.

این عکس هم مربوط به یه اتفاق درخشان کاریه که به امید خدا مثل معجزه داره راه میفته …. آرزوم بود و بهش رسیدم … خدایا شکرت .. مرا از شر دوستانم محافظت بفرما .. خودم از عهده دشمنانم برمی آیم هرچه گناه من رو بیشتر میشورید هر روز اتفاقات بهتری برام میفته …. بریداز خدا بپرسید چرا.علی یارتون».