درنگ : روزنامه کیهان در آخرین شماره خود در هفته گذشته و پس از گلایه‌های سلبریتی‌ها از خرابی‌های زلزله کرمانشاه و نحوه ارائه خدمات و کمک به آنها به برخی از آنها از جمله رامبد جوان، محسن تنابنده و مهناز افشار تاخت.

این روزنامه درباره رامبد جوان نوشت: رامبد جوان هم عنان اختیار از دست داد و با انتشار یک ویدئو، ضمن بیان اینکه هم‌اکنون در تورنتوی کانادا به سر می‌برد به اظهار همدردی با زلزله‌زدگان و تأکید بر کمک به آنها پرداخت و در آخر اینطور گفت که: «نمی‌دونم کِی قراره که آدم‌های بی‌مسئولیت توی ایران جواب پس بدَن!»

رامبد جوان البته نگفت از تورنتو کدوم آدم بی‌مسئولیت را دیده و عصبانی شده چون اینجا سربازی داریم که ۴۸ ساعت از زیر آوار جنازه در میاورده! امیر ارشد ارتشی داریم که تمام مناطق زلزله‌زده را ساماندهی کرده. سردار پاسداری داریم که یک لحظه آرام و قرار ندارد و برای تک‌تک مردمی که شب بیرون از خانه که بودند دلسوزی کرد. امدادگر گمنامی داریم که کمرش زیر بار اندوه و مصیبت و در عین حال تلاش و مجاهدت خم شده.

معلوم نیست منظور جوان از بی‌مسئولیت‌های شناسایی شده از کانادا چه کسی است!؟ شاید البته مخاطب گلایه او، معاون اول رئیس‌جمهور باشد که به جای خدمت، به موج سواری روی مصیبت مردم مشغول شد و بحث را به مسکن مهر کشید! شاید هم منظورش عباس آخوندی است که در طول ۴ سال و اندی مسئولیت، حتی یک واحد مسکن هم نساخت، اما بیمارستانی که زیر مجموعه‌اش ساخت، تنها ۲۱۰ روز دوام آورد و با خاک یکسان شد!

هرچه هست در این بازار شلوغ و پر غم و غصه این روزها، هرکس خودش را، درونش را و سقف همت و آرزوهایش را نشان می‌دهد.

یکی با ترک خور و خواب و پوشیدن جامه رزم و جهاد مشغول همدردی با مردم است و دیگری فنجان نسکافه به دست از کنار شومینه گرم ویلایش، مشغول نفرت پراکنی!

یادمان باشد، سلبریتی بودن به انسانیت است.

  واکنش تند مهناز افشار به روزنامه کیهان درباره تامین نیازهای بهداشتی زنان زلزله‌زده

به گزارش درنگ، شاید این پرسش مطرح شود که رامبد جوان چه گفته بود که اینگونه کیهان را عصبانی کرده است. برای شنیدن حرف‌های رامبد جوان ویدئوی زیر را ببینید و قضاوت کنید.