مهناز افشار که در دومین روز زلزله وحشتناک کرمانشاه با توییتی بر تامین نیازهای بهداشتی زنان زلزله‌زده تاکید کرده بود مورد انتقاد شدید روزنامه کیهان قرار گرفت.

  توییت مهنازافشار درباره نیازمندی‌ زنان زلزله‌زده | نه خجالت دارد و نه سانسورشدنیست

روزنامه کیهان نوشت: بعضی‌ها بی‌معرفتی را از حد گذراندند و بدون هیچ دلیلی، شروع به حمله به مردم و جوانان بی‌ادعای حزب‌اللهی کردند! آن هم بخاطر چیزی که ساخته و پرداخته ذهن بیمار خودشون بود! مهناز افشار با پیش کشیدن نیازهای بهداشتی بانوان زلزله زده از اینکه بیان و ارسال این نیازها خجالت ندارد حرف زد و به دیگران حمله کرد! این درحالی بود که سیل کمک‌های مردمی به مناطق آسیب دیده راهی بود و معلوم نبود این شخص از چه چیزی سخن می‌گوید!؟

مردم اما بازهم ساکت نماندند. یک نفر برایش نوشت: «ابزار جدید شوآف: تکرارِ اسم «لوازم بهداشتی» بانوان!. حالا چه اصراری دارند القا کنند عده‌ای با خرید این اقلام مخالفن؟ کی مخالفه؟کدوم مسئول گفته از بردن این لوازم خجالت می‌کشیم؟» و دیگری هم نکته‌ای خاص را به یادش آورد: «مهناز افشار: درخواست ارسال اقلام خصوصی مورد نیاز زنان زلزله زده خجالت نداره. درسته! اون هم یک نیازه ولی اگه ایشون قراره بفرستن باید حتما چک بشه مثل اون دارو و شیرخشکها آلوده نباشه!»

  واکنش به توییت مهناز افشار | زنان زلزله‌زده ست بهداشتی دریافت می‌کنند

مهناز افشار نیز دوباره توییتی نوشت و به این انتقاد کیهان واکنشی تند نشان داد. این بازیگر زن سینما نوشته است: