درنگ : مجید اخشابی خواننده کشورمان در بازدید از غرفه درنگ در بیست‌وسومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها درباره وضعیت موسیقی در کشور گفت: حال موسیقی در کشور خیلی خوب نیست و پیشرفتی در این حیطه دیده نمی‌شود و نمی‌توان گفت که موسیقی کشورمان نسبت به سال‌های گذشته دستاوردهای خوبی داشته و رو به پیشرفت است.

به گفته اخشابی، مسئولان درباره وضعیت وخیم موسیقی آسیب‌شناسی کنند و برای اصلاح نقاط ضعف آن کوشا باشند. همچنین مردم باید با دقت و وسواس خاصی موسیقی خود را انتخاب کنند.

وی با اشاره به ادامه فعالیت‌هایش در صداوسیما و فضای مجازی توضیح داد: هر ماه اثری را از طریق صفحات شخصیم منتشر می‌کنم که آخرین اثر «به نام نامی سر» بود. همچنین در کنار خوانندگی و آهنگسازی به آموزش موسیقی می‌پردازم و مدیریت استودیو آوا را به عهده دارم.

این خواننده محبوب کشورمان درباره وضعیت کنسرت‌ها در تهران و دیگر شهرستان‌ها گفت:  اگرچه به صورت مقطعی کنسرت‌هایی در کشور برگزار می‌شود اما به نظر می‌رسد که نامنظم و بدون برنامه‌ریزی است.

اخشابی ادامه داد: ای کاش برگزاری کنسرت‌ها نهادینه‌ شود و به صورت زیربنایی به این مقوله نگاه کنند و صرفا به برگزاری کنسرت در تهران بسنده نکنند تا تمام مردم کشور بتوانند از این ویژگی و مدیای گسترده در کشور بهره‌مند شوند.