درنگ: اخبار ۲۰:۳۰ شبکه دوم صدا و سیما بعد از پخش این تیزر تبلیغاتی، واکنش تندی به حضور نیکی کریمی در آن داشت. ۲۰:۳۰ با این مضمون که انتشار یک تیزر تبلیغاتی در این روزها خبرساز شده است اعلام کرد که «خیلی‌ها انتقاد می‌کنند ما که منتقد غربی‌ها در استفاده ابزاری از زن در فیلم‌های تبلیغاتی هستیم حالا چه شده است که یک هنرپیشه زن شناخته شده ایرانی با خودنمایی و جلب توجه در این تیزر تبلیغاتی حاضر شده است؟». این بخش خبری چهره نیکی کریمی را در تصاویری که از این تبلیغ پخش کرد پوشانده بود.

انتقاد ۲۰:۳۰ به حضور نیکی کریمی در یک تیزر تبلیغاتی را در ویدئوی زیر ببینید

پس از پخش گزارش انتقادی ۲۰:۳۰ از تلویزیون، مهراب قاسمخانی به این گزارش واکنش نشان داد و نوشت: «چند روز پیش اخبار بیست و سى یه گزارش پخش کرده و با همون لحن لوس همراه با متلک همیشگیش حضور خانم نیکى کریمى در یک تبلیغ رو نقد کرده و سازندگانش رو محکوم کرده به استفاده ابزارى از زن!!!!

خب قربونتون برم قبل از این که گزارش تهیه کنید یکم فکر کنید به معنى حرفتون؟ چرا وقتى تیزر از امیر على نبویان یا سیروان خسروى پخش میشه نمیگید استفاده ابزارى از مرد شده؟ یا چرا بیلبورد رضا کیانیان و کریم باقرى و زانیار و بهرام رادان به چشم شما نمیاد؟ چون مرد هستن؟ واقعاً نمیفهمید اینو که اگه از خانم کریمى توى یه تیزر استفاده میشه میتونه به خاطر جایگاه اجتماعى و محبوبیتشون باشه به عنوان یک انسان؟ مثل سیروان. مثل بقیه آقایون. اقلاً وقتى میخواهید گزارش تهیه کنید یکم به متنش فکر کنید که ناغافل خودتون رو به همون چیزى که میخواهید بگید محکوم نکنید.»

البته این اولین باری نیست که خانم کریمی در تبلیغات حضور شاخص و پررنگی دارد. در اسفند سال ۹۱ نیز با حضور در تبلیغات برند مون بلان با همراهی پوریا پورسرخ نیز خبرساز شده بود.

تا امروز نیکی کریمی و اپراتور مذکور هیچگونه واکنشی درباره این جنجال رسانه‌ای نداشته‌اند.