درنگ: بامداد امروز عده ای مرد جوان در محدوده یکی از پارک های خیابان فدائیان اسلام مشغول بازی والیبال بودند که در حین بازی با مرد حدود ۴۰ ساله درگیر می شوند.

پس از درگیری، این مرد ۴۰ ساله به سمت موتوری که در قسمت پارکینگ پارک شده بود حرکت کرد. بعد از چند دقیقه همان مرد موتور سوار به محل بازی آمد و با پرسش از خانواده هایی که مشغول وقت گذرانی در پارک بودند سراغ جوانای بود که مشغول بازی والیبال بودند.

این موتور سوار که همان فرد اسیدپاش است پس از اطلاع از ترک محل بازی توسط جوانان، ظرف ۴ لیتری پلاستیکی که به همراه داشت را به آسمان پرتاب کرد که این ظرف پس از برخورد با خودرویی که در محل پارک ایستاده بود بر روی دست و صورت دو خانواده جمعا ۱۴ نفر که در حال سوار شدن به ماشین شخصی خود بودند، برخورد کرد و مرد اسیدپاش پس از این اقدام خود بالافاصله سوار بر موتور محل حادثه را ترک کرد.

بر اساس اطلاعات به دست آمده مصدومان حادثه نیز که هر یک به صورت جزئی از ناحیه دست و صورت و بخشی از اعضای بدن دچار سوختگی های سطحی شده بودند با مراجعه به کلانتری ۱۱۰ شهدا و طرح شکایت از متهم اسیدپاش از ماموران درخواست کردند نسبت به دستگیری وی اقدام کنند.

دقایقی بعد از وقوع حادثه، ماموران گشت کلانتری ۱۱۰ با مشکوک شدن به مرد موتورسواری سرانجام متهم شناسایی را شناسایی می‌کنند و در حال حاضر تحقیقات از متهم دستگیر شده در اداره پلیس آگاهی همچنان ادامه دارد.

مرکز اطلاع رسانی فرماندهی فرماندهی پلیس تهران بزرگ اعلام کرده است: در این حادثه جمعا ۱۴ نفر به صورت جزیی دچار سوختگی شدند که سوختگی آنها در حد تاول گزارش شده و برای هیچ کدام از مصدومان حادثه جدی رخ نداده است.

در همین رابطه قاضی محمد شهریاری سرپرست دادسرای امور جنایی تهران نیز گفته است:شب گذشته میان یک مرد ۴۰ ساله و اعضای یک خانواده در پارک فداییان اسلام درگیری لفظی رخ می‌دهد.این مرد با مخالفت خانواده حاضر در پارک مواجهه می‌شود و بحث شدیدی میان آنها در می‌گیرد. پس از این اتفاق مرد ۴۰ ساله متهم به اسیدپاشی به منزل خود باز می‌گردد و با یک دبه اسید به پارک رفته و فارغ از اینکه چه افرادی در مقابلش هستند شروع به اسیدپاشی می‌کند.

سرپرست دادسرای امور جنایی تهران با اشاره به این مطلب که این فرد دستگیر شده و اعتراف کرده است گفت: مصدومان جراحت سطحی برداشته اند و حال عمومی آنها خوب گزارش شده است.

قاضی شهریاری با رد هرگونه ارتباط این حادثه با حوادث روز گذشته تهران گفت: این موضوع یک موضوع کاملا شخصی بوده است.