درنگ : نخستین مرحله فروش کوئیک محصول جدید سایپا قرار بود از ساعت ۱۰ صبح امروز به صورت اینترنتی آغاز شود. این موضوع قبل از ساعت ۱۰ صبح بر روی سایت فروش محصولات سایپا نیز اطلاع‌رسانی شده بود.

 

 

با رسیدن عقربه‌های ساعت به عدد ۱۰ مراجعه کنندگان به سایت فروش سایپا در همان دقایق اول با پیغام «کاربر گرامی؛ مرحله اول پذیرش انجام شد، مرحله بعدی پذیرش در ساعت ۱۰:۱۵ انجام خواهد شد» مواجه شدند.

 

 

اما به محض اینکه ساعت از ۱۰ و ۱۵ دقیقه گذشت، مراجعه کنندگان با پیغام دیگری با این مضمون « کاربر گرامی؛ مرحله دوم پذیرش انجام شد، مرحله بعدی پذیرش در ساعت ۱۰:۲۵ انجام خواهد شد» روبرو شدند که باز هم خریداران را به گذشت زمان حواله داد.

 

 

حدود ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه بالاخره سایت اجازه دسترسی به صفحه تکمیل اطلاعات را به برخی مخاطبان داد.

 

 

سایت سایپا مجدداً بعد از این زمان پیغام دیگری با این مضمون «کاربر گرامی؛ مرحله چهارم پذیرش انجام شد، مرحله بعدی پذیرش در ساعت ۱۰:۴۵ انجام خواهد شد» را نمایش داد.

 

 

بعد از این پیغام نیز باز هم از مخاطبان خواسته شد تا برای خرید کوئیک در ساعت ۱۰:۵۵ دقیقه به سایت مراجعه کنند.

به این ترتیب فروش کوئیک به صورت کج‌دار و مریز در حال انجام است که باید دید در نهایت چند درصد متقاضیان موفق به خرید این خودرو خواهند شد.

ایران خودرو نیز از چهارشنبه ۲۷ دی ماه فروش عادی دنا پلاس را آغاز می‌کند. براساس اعلام شرکت ایران خودرو از چهارشنبه فروش عادی دنا پلاس آغازخواهد شد. مطابق این بخشنامه پیش پرداخت اولیه این خودرو ۲۴ میلیون تومان و سود مشارکت در تحویل خردادماه ۹۷ ، ۱۷ درصد تعیین شده است.

جزئیات فروش عادی دنا پلاس به شرح زیر است: