درنگ:  کیمیا ٧ ساله به همراه مادر و مادربزرگش در کرج زندگی می‌کرد. پس از سلب حضانت او از پدر واقعی به دلیل اعتیاد شدید، عدم حمایت مالی و عاطفی فرزند و همسر، آزار و اذیت جسمی و ضرب و شتم کیمیا و مادرش و… حضانت کودک به مادرش داده شده و پدر و مادر از هم جدا می‌شوند.

پس از گذشت حدود یک سال، مادر کیمیا، برای تأمین مخارج و دیگر حمایت‌ها با مردی ازدواج کرد که ۵ سال از او کوچکتر بود. پس از اینکه مادر کیمیا با همسرش عقد می‌کند متوجه رفتارهای عجیبی از سوی بابک می‌شود. یکی از این رفتارهای عجیب قرص خوابی است که هر شب به مادر کیمیا می‌داد؛ به این بهانه که خوابی آرامتر داشته باشد.
پدر ناتنی بارها طبق گفته کیمیا ٧٠ بار به وی تجاوز کرده است. مادر نیز از زندانی شدن در خانه توسط همسر، مورد ضرب و شتم قرار دادن به وسیله شلنگ، اجبار به استفاده از قرص‌های محرک و خواب آور خود و دخترش صحبت می‌کند.

ناپدری متجاوز پس از بازداشت و زندانی شدن اعتراف کرده که شیطان پرست بوده و به دختربچه‌ها علاقه داشته و به خاطر کیمیا با مادرش ازدواج کرده است. طبق گفته مددکار، مادر کیمیا که دچار مشکل عصبی شدیدی شده تحت درمان قرار گرفته و کیمیا به بهزیستی سپرده خواهد شد.

در حالی که این گزارش در رسانه‌های مجازی کشور بازتاب قابل توجهی یافته است دادستان عمومی و انقلاب کرج موضوع تجاوز را تکذیب کرد.