درنگ :  محمد پنجعلی پیشکسوت فوتبال تیم پرسپولیس ضمن حضور در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها از غرفه درنگ و چمدان بازدید کرد.

وی درباره حواشی ایجاد شده در خصوص قلیان کشیدن دو بازیکن لیگ برتری اظهار داشت: به عقیده من، اشتباه اصلی را کمیته اخلاق مرتکب شد که این خبر را رسانه‌ای کرد. تا زمانی که این کمیته از چیزی مطلع نشده بود نباید آن را در بوق و کرنا می‌کرد. در هیچ جای دنیا به این شکل با یک ورزشکار برخورد نمی‌شود.

پنجعلی با بیان اینکه برخی حاشیه‌ها درباره دو جوان فوتبالیست ما مطرح شده است، در حالیکه من این خبر را تکذیب می‌کنم و این دو جوان اهل چنین مسائلی نیستند.

وی افزود: اگر هم چنین خبری صحت داشته باشد که نباید رسانه‌ای شود. من شخصاً چنین رفتارهایی را برای بازیکنان نمی‌پسندم چرا که الگوی جامعه هستند. مسئولان، افرادی را محکوم کردند قبل از اینکه از آنها سوال شود.

پنجعلی درباره انتشار این عکس‌ها در فضای مجازی گفت: به راحتی با فوتوشاپ عکس قلیان را کنار فردی قرار می‌دهند، بازیکن صبح از جایش بلند می‌شود و ناگهان با اخباری مبنی بر قلیان کشیدنش روبرو می‌شود. با این حساب ما هم می‌ترسیم جایی برای شام خوردن برویم از ترس اینکه سیگار زیر لب‌مان بگذارند به جای شام!