درنگ:جمشید مشایخی ادامه داد: اگر حرفی در مورد عزت الله انتظامی زدم به هیچ‌ عنوان‌ تصور نمی‌کردم چنین حواشی زیادی به همراه داشته باشد. یک لحظه عصبانی شدم و آن حرف‌ها را زدم.

وی اضافه کرد: اگر می‌دانستم قرار است این همه ماجرا پیش بیاید محال بود چیزی بگویم. درست است که در این سینما همه زحمت کشیده‌اند و فقط یک نفر زحمت نکشیده است اما من راضی نیستم احدی به انتظامی بی‌احترامی کند.

  فیلم | حرف‌های جنجالی مشایخی علیه عزت الله انتظامی | برای شهبانو تنبک می‌زد

مشایخی افزود: در این جشن من حرف‌هایی زدم و رفتم. بعد دو جوان روی سن آمدند و حرف‌هایی در مورد اظهارات من زدند.

این بازیگر پیشکسوت سینما ادامه داد: خوب، تمام شد رفت. آن دو جوان هم لزومی نداشت چیزی بگویند. حالا گفتند. تمام شد ماجرا. ادامه دادن ندارد. اینکه به یک ماجرا دامن بزنیم چه فایده‌ای دارد؟ واقعا از به وجود آمدن این حواشی ناراحتم. شنیدم چند سایت در واکنش به حرف‌های من به آقای انتظامی بد گفتند. خیلی غمگین شدم. کاش مثل این چند دهه باز هم سکوت می‌کردم. راضی نیستم احدی به ایشان بد بگوید.

وی گفت: حرف‌های من در مورد ایشان حرف‌های شخصی من بود، رابطه خودمان است. یک لحظه عصبانی شدم و چیزی گفتم که نباید می‌گفتم. حالم‌ خوب نبود. باید سکوت می‌کردم. حالا خواهشا کسی دیگر این ماجرا را ادامه ندهد. کسی هم از حرف‌های من علیه ایشان سوء استفاده نکند.