با سرد شدن هوا و پوشیده شدن برخی نقاط کره زمین از برف٬ به نظر می‌رسد که زمان خوبی برای علاقه مندان به خودرو در شرق آمریکا فراهم شده است. در حالی که خیلی از ما موقع یخبندان ترجیح می‌دهیم که در خانه بمانیم و یا از وسیله‌ای دیگر به جز ماشین شخصی برای حمل و نقل استفاده کنیم٬ ظاهرا عده‌ای هم هستند که برای این لحظه ثانیه شماری می‌کنند.

 

ویدیویی که در پایین مشاهده می‌کنید٬ فراری چند میلیون دلاری را نشان می‌دهد که در حال آماده شدن برای دونات زدن و حرکات چرخشی بر روی برف است. ممکن است در لحظه اول بگویید٬ این همه تجهیزات و آمادگی برای یک دونات ساده؟ آن هم وسط پارکینگی محافظت شده؟ باید بگویم٬ چه انتظاری داشتید؟ انجام چنین کار‌هایی با این خودرو به خودی خود جرات قابل توجهی را می‌طلبد. البته این فراری لباس مخصوص هم تن خود کرده است که شامل مه شکن‌های زرد جلو و چمدان‌هایی بر روی سقفش است.

https://www.aparat.com/v/wfhM6

دونات توسط کریس لی انجام شده است و اطلاعات بیشتری جز اینکه در اوهایو آمریکا انجام شده است در دسترس نیست. اما اگر شما هم به همچین خودرویی دسترسی دارید٬ دل را به دریا بزنید و این کار را انجام دهید. هرچند که چرخیدن روی برف با سیستم تمام چرخ متحرک لامبورگینی آونتادور می‌تواند بسیار مهیج‌تر باشد اما شانس اینکه از شدت سرعت و چرخش زیاد حالتان به هم بخورد زیاد است٬ در حالی که نشستن در این فراری می‌تواند تا حد زیادی آرامش بخش‌تر باشد.

Ferrari F40 Spin Ferrari F40 Spin Ferrari F40 Spin Ferrari F40 Spin