درنگ: پیش از این تفریح آبی فلای برد را به شما معرفی کردیم که با اتصال به یک جت اسکی، شخص را تا ارتقاع چند متری نسبت به سطح آب بالا می‌برد.

اما تفریحاتی چون اسکوتر غواصی، شاتل و بنانا و پاراسل هم از هیجان خاصی برخوردارند که به معرفی اجمالی آنها می‌پردازیم:

اسکوتر غواصی

اسکتور غواصی به عنوان یکی از تفریحات آبی از مدرن ترین تفریحات آبی جهان است که در آبهای جزیره کیش می‌تواند مورد استفاده مسافران و گردشگران قرار گیرد. هزینه استفاده از اسکوتر غواصی در حال حاضر حدود ۱۱۰ هزار تومان است.

 

شاتال و بنانا

شاتل و بنانا هم ازتفریحات آبی خاطره انگیز جزیره زیبای کیش است که شما می‌توانید این تجربه را با خانواده و یا دوستان خود امتحان کنید. هزینه استفاده از این تفریح آبی حدود ۳۵ هزار تومان برآورد می‌شود.

 

 

پاراسل

شما سوار بر چتر پاراسل می‌شوید و به وسیله یک قایق با سرعت کشیده می‌شوید تا ارتفاع بگیرید. دیدن نمای زیبایی از جزیره کیش، اوج هیجان و حس آرامشی بی نظیر را در آسمان آبی و روی آب‌های زلال و زیبای خلیج فارس تجربه خواهید کرد.

 

غواصی

غواصی هر چند یکی از قدیمی ترین تفریحات آبی به شمار می‌رود اما از لذت و هیجان آن نمی‌توان غافل شد. غواصی در کیش در تمامی طول سال امکانپذیر بوده و سایت‌های کم عمق این جزیره برای غواصی تمامی افراد و حتی اشخاص مبتدی بسیار مناسب است. هزینه غواصی در جزیره کیش حدود ۸۰ هزار تومان است.