درنگ: عرضه تی‌شرت مردانه آن هم به قیمت مناسب در رنگ‌بندی متنوع که در آن‌ها از طرح‌ها و نقوش اسلامی استفاده شده است نظر هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند.

مدت‌هاست که به مدد و ابتکار کارگروه مد و لباس و حمایت از تولیدکنندگان در این بخش از صنعت البسه به جای استفاده از تصاویر قهرمانان خارجی که چندان با آرمان و نیات آن‌ها آشنا نیستیم استفاده از تصاویر قهرمانان ملی در طرح تی‌شرت‌های مردانه باب شده است که البته با توجه به اینکه تمام مراحل تولید و طرح‌دار کردن این تی‌شرت‌ها از کیفیت لازم برخوردار است لذا در نمایشگاه قرآن امسال شاهد اقبال پسران جوان در خریداری از این نوع البسه هستیم.

برخی تولیدکنندگانی که در این دوره از نمایشگاه قرآن غرفه دارند با توجه به تابستان و فصل گرما و اینکه ممکن است پوشیدن کت و شلوار به عنوان یک لباس رسمی برای بسیاری از مردان سخت و مشکل باشد در یک اقدام ابتکاری اقدام به تولید و عرضه پیراهن و شلوارهایی کرده‌اند که در نگاه اول شبیه به کت و شلوار رسمی است اما از نزدیک متوجه می‌شویم که با استفاده از پارچه‌های خنک و الیاف طبیعی اقدام به دوخت آن‌ها کرده‌اند که در عین ظاهر رسمی و شکیل همچون کت و شلوار مناسب فصل مردان به حساب می‌آید.

عرضه اقلام متنوعی همچون چادر ملی، روسری و سربندهای اسلامی، غرفه‌های طرح ملی نذر حجاب، طرح ملی چادرنماز اهدایی به مساجد از دیگر قسمت‌های مخاطب پسند این نمایشگاه است.

بخش عفاف و حجاب بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در۲ بخش فروش و بخش ترویجی، ۸ تا ۲۶ خردادماه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ در مصلی امام خمینی (ره) میزبان علاقه‌مندان است.