درنگ :  براندو این جزیره را پس از بازی در فیلم شورش در کشتی بونتی خریداری کرد، در واقع فیلم در همین جزیره ساخته شد و براندو تصمیم گرفت این جزیره مملو از حشرات و بدون تجهیزات را به سکونتگاهی مجلل و محل کاری برای بومیان پولینزی تبدیل کند.

توریست‌های اروپایی برای رسیدن به این منطقه توریستی از اروپا، پروازی ۲۴ ساعته در پیش رو دارند. این منطقه به واسطه داشتن حریم خصوصی و سوئیت‌های مجللش یکی از محبوب‌ترین مقاصد مسافرتی برای چهره‌های مشهوری مانند لئوناردو دی‌کاپریو و باراک اوباما رئیس‌جمهور سابق آمریکا است.

هزینه اقامت در این هتل شبی ۱۱ هزار پوند است، در عوض میز پذیرشی برای مهمانان وجود ندارد و خدمتکاری شخصی مهمانان را مستقیم به سوئیت پنج‌ستاره‌شان هدایت می‌کند تا هویت مهمانان برای دیگران افشا نشود.

این هتل در سال ۲۰۱۴ افتتاح شد و در ساخت آن به واسطه تعهد بالای مارلون براندو نسبت به محافظت از محیط زیست از مواد سازگار با محیط زیست استفاده شده‌است.

قیمت یک شب اقامت در سوئیت‌های این هتل در فصل‌های کم‌سفر ۲۲۹۰ پوند است و گران‌ترین ویلای آن در اوج فصل سفر ۱۲۳۰۰ پوند قیمت دارد. در ازای این مبلغ،‌ نوشیدنی‌ و غذاهای مهمانان توسط هتل تامین خواهد شد. بخشی از مواد اولیه غذاها نیز از باغ خصوصی هتل تامین می‌شوند و مابقی مایحتاج با کمک کشتی به جزیره منتقل خواهند شد.

کارمندان این هتل که فرانسوی و پلینزی هستند، به دلیل حضور مهمانان عالی‌رتبه و مشهور در هتل قراردادی مبنی بر حفظ اخبار محرمانه هتل امضا کرده‌اند.

 

ساحل جزیره مرجانی تتیاروآ

 

جزیره مرجانی تتیاروآ

 

مواد اولیه غذاها از باغ خصوصی هتل تامین می‌شود

 

هتل براندو

 

هتل براندو در جزیره مرجانی تتیاروآ بنا شده‌است

 

کمترین قیمت سوئیت‌های هتل ۲۲۹۰ و بالاترین قیمت ۱۲۳۰۰ پوند است

 

هتل ۲۵۰ کارمند فرانسوی و پولینزی دارد

 

استخرهای اختصاصی سوئیت‌ها