درنگ: بدون شک ترامپ یکی از رئیس‌جمهورهای مطرح دنیا در زمینه سوژه شدن در رسانه‌ها است. از طرفی بدسلیقگی او در زمینه پوشاک و نحوه پوشیدن لباس هم شهرتی جهانی دارد. اما هر حرکت عجیبی که از او دیدید و به نظرتان فاجعه بود، فقط به این فکر کنید که آخرین نیست. در زیر به برخی از اقدامات عجیب او در زمینه پوشیدن لباس اشاره می‌کنیم:

کراواتی بیش از اندازه بلند

طبیعی این است که قد کراوات نهایتا تا روی کمربندتان باشد، اما ترامپ یک بار آن را طوری بسته که تقریبا دو وجب پایین‌تر از آن بوده است.

ترامپ با کراواتی بیش از اندازه بلند!


چسب زدن به کراوات

قوانین بسیاری هستند که رعایت نکردن آن‌ها جرم محسوب نمی‌شود اما مطمئنا آبروی فرد را می‌برد، مخصوصا اگر رئیس جمهور ایالات متحده باشی. شاید اگر ترامپ مهارت بیشتری در گره زدن کراوات داشت مجبور نمی‌شد در قسمت پشت آن از نوار چسب استفاده کند.

ترامپ و چسب زدن به کراوات!

 

کت و شلوار از نوع «بگی»

شلوارهای بگی را به یاد دارید؟ شلوارهایی که آویزان، گشاد، شل و بیش از حد آزاد بودند. ترامپ معمولا از برند ایتالیایی «بریونی» کت و شلوارهایش را تهیه می‌کند، اما این دلیل نمی‌شود که این کت و شلوارها به تن او بیایند. فراموش نکنید پوشیدن کت و شلوار به تنهایی شما را شیک نمی‌‎کند، خیلی شیک‌تر است اگر در انتخاب آن مهارت داشته باشید و کت و شلوار بگی نخرید.

 

ترامپ و کت و شلوارهایی که گشاد است


ساعت تنگ

وقتی ترامپ مشغول گلف بازی کردن است معمولا ساعتی از طلا به دست دارد. موضوع فقط طلا بودن ساعت نیست، بهتر است آن ساعت قشنگ هم باشد و مهم‌تر از آن، اندازه مچ دست باشد. اما درباره ترامپ ساعت انقدر تنگ بوده که پوست دستش را هم می‎کشد.

ساعت تنگ ترامپ که سوژه رسانه‌ها شد


رنگ پوست نارنجی

هیچ کس نمی‌داند مشکل از کجاست، اما بارها دیدیم که ترامپ نارنجی به نظر می‎رسد! متخصصان آرایش و برنزه کردن پوست حدسی مشترک درباره رئیس جمهور امریکا دارند: استفاده از موی مصنوعی با رنگ نامناسب و البته انتخاب رنگ نامناسب برای گریم.

معمای رنگ نارنجی ترامپ

 

کت و شلوار دو رنگ

در جلسات رسمی مخصوصا برای دیپلمات‌ها پوشیدن کت و شلوار مناسب از لزومی‌ترین کارهایی است که باید انجام شود. پوشیدن کت سرمه‌ای با شلوار مشکی حتی در مراسم خانوادگی هم عجیب است، چه برسد در جلسه‌های رسمی یک رئیس جمهور.

کت و شلوار دو رنگ ترامپ!