در این شاسی‌بلند جدید هیوندایی شاهد قابلیت استفاده از “اتو” اندروید و کارپلی اندروید در سامانه اطلاعات و سرگرمی آن هستیم. رادیو HD، دوربین دید عقب و یک سامانه مخابراتی پلاس ۴G از دیگر گزینه‌های ارتباطی این خودرو هستند.

یکی از گزینه‌های جالب این خودرو شارژ بی‌سیم تلفن همراه است که برای اولین بار در خودروهای این کلاس به کار گرفته شده است. در این خودرو همچنین شاهد یک صفحه نمایشگر روبه‌روی سر راننده هستیم که برخی از اطلاعات سفر را روی شیشه رویه‌رو به نمایش درمی آورد.

در این خودرو همچنین شاهد دکمه‌های نگه‌دارنده بین خطوط، سامانه هشدار برخورد با موانع در نقاط کور، سامانه نمایش دهنده سرعت روی نمایشگر روبه‌روی راننده، سامانه ناوبری ماهواره‌ای و تنظیمات امنیت فعال هستیم.

سامانه اجتناب از برخورد به توقف کامل خودرو در هنگام شناسایی موانع کمک کرده وبه شکل خودکار، خودرو را با امنیت کامل متوقف می‌کند. سامانه کمکی انعکاس نور بالا، سامانه کمکی هشدار با موانع در هنگام حرکت به عقب و دیگر فناوری‌های مدرن امنیت رابرای سرنشینان تامین می‌کند.
آنچه در فضای داخلی هیوندایی کونا خواهید دید

در کنار فناوری شارژ بی‌سیم کاربران این خودرو می‌توانند اطلاعات تلفن همراهشان را با صفحه‌های نمایشگر خودرو به اشتراک بگذارند.

این خودرو به چراغ‌های تمام LED، نمای جلوی عضلانی و سپرهای عقب حجیم‌ مجهز است. هیوندایی معتقد است این طراحی می تواند باب میل خریداران  باشد.