درنگ : چندی پیش رضوانی موتورز از محصول جدید خود رونمایی کرد. «رضوانی بیست آلفا اکس بلک برد» مدل تقویت شده‎ای از بیست آلفا است که روی شاسی لوتوس الیز ساخته می‌‏شود. موتور این ماشین ۴ سیلندر ۲٫۵ لیتری است که با همکاری شرکت انگلیسی کازورث ساخته شده است. قدرت موتور در مدل پایه ۴۰۰ اسب بخار است، اما در مدل جدید این قدرت به ۷۰۰ اسب بخار افزایش یافته است.

در این خودرو موتور پشت سر راننده قرار دارد و نیروی آن از طریق جعبه دنده شش سرعته دستی یا نیمه اتوماتیک به چرخ‎های عقب منتقل می‌‏شود. بدنه این خودرو از فیبر کربن ساخته شده و به این دلیل وزن آن تنها ۷۵۰ کیلوگرم است. قدرت زیاد موتور و وزن سبک باعث شده تا شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر بر ساعت در این ماشین زیر ۳ ثانیه باشد. قیمت پایه این خودرو ۲۲۵ هزار دلار است.

رضوانی موتورز توسط فردیس رضوانی ایرانی‎تبار که مقیم کالیفرنیا است تاسیس شده و ماشین‎های اسپرت دست‎ساز در تعداد محدود می‎سازد. رضوانی پاییز گذشته از شاسی‎بلند جدید خود به نام تانک رونمایی کرده بود.

رضوانی موتورز (Rezvani Motors) یک طراح خودرو ایرانی آمریکایی و تولیدکننده خودروی سوپر اسپورت با عملکرد بالا در ارواین، کالیفرنیا است. وی در اولین مصاحبه مطبوعاتی خود در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر اینکه ایا دوست داشتید ملیتی کاملاً امریکایی داشتید گفت: خیر من به ملیت ایرانی امریکایی خود افتخار می‌کنم و باعث افتخار است که نژادی از سخت‌کوش ترین مردمان ایران را دارم؛ چرا که در دنیا امروزی این دو کشور بیشترین تاثیر را در جنبه‌های مختلف در سطح جهان دارند.