درنگ : این سازه بتونی ۱۱ متری از پنجره‌ای با دید پانوراما برخوردار است و به گونه‌ای طراحی شده تا بخشی از محیط دریایی تبدیل شود. انتظار می‌رود مراحل ساخت این رستوران که از فوریه سال ۲۰۱۸ در جنوبی‌ترین نقطه سواحل نروژ آغاز خواهد شد، در سال ۲۰۱۹ به پایان برسد.

این رستوران توسط شرکت معماری نروژی اسنوهتا (Snøhetta) که طراحی و ساخت بنای اوپرا و باله نروژ و کتابخانه الکساندرینا در مصر را در سابقه‌اش دارد ساخته می‌شود. این بنای جدید که Under (زیر) نام دارد در عمق ۵ متری از سطح آب و روی بستر دریا ساخته خواهد شد و دیوارهای ضخیم آن به شکلی طراحی شده که بتواند در برابر دشوارترین شرایط دریایی مقاومت کند.

مدیر معماری این پروژه معتقد است یکی از مزایای این ساختمان چگونگی ایجاد پل ارتباطی میان زمین و طبیعت است،‌ اینکه در نهایت امنیت بتوان از زمین به اعماق طبیعت در دل دریا رفت و آنچه در حالت عادی قابل دسترس نیست را تجربه کرد.

این رستوران از سه طبقه و گنجایش ۱۰۰ نفر برخوردار است که نقطه اتصال زمین و دریا را در این رستوران بخش نوشیدنی‌های رستوران تشکیل می‌دهد. طبقه زیرین رستوران بخش غذاخوری است که از دو میز بزرگ و چند میز کوچکتر در برابر پنجره‌ای بزرگ به طول ۳ متر برخوردار است.