درنگ : اخیرا شاهد هستیم تاکسی اینترنتی دیگری که در روسیه با برند تجاری «ماکسیم» فعالیت می‌کند، برای ورود به بازار ایران اعلام آمادگی کرده و براساس اظهارات یکی از مسئولان آن کلیه مجوزها برای فعالیت در کشورمان را کسب کرده است.

  چگونه اسنپ در حال تغییر دادن نحوه زندگی مردم تهران است؟

 

شرکت ماکسیم تاکسی از سال ۲۰۱۴ با افتتاح واحدهای خود در اوکراین، قزاقستان، گرجستان، بلغارستان، تاجیکستان و بلاروس کار خود را به خارج از مرزهای روسیه گسترش داده است

 

با توجه به اینکه سایت فارسی این برند تجاری روسی هم راه‌اندازی شده و عنوان «ایران» در لیست کشورهای خدمات‌دهنده قرار گرفته است، به زودی اسنپ و تپسی باید شاهد رقابتی جدید در زمینه فعالیت‌شان باشند.

 

سایت فارسی ماکسیم تاکسی راه‌اندازی شده و عنوان «ایران» در لیست کشورهای خدمات‌دهنده قرار گرفته است | به زودی اسنپ و تپسی باید شاهد رقابتی جدید در زمینه فعالیت‌شان باشند

 

ماکسیم در ارتباط با مأموریتش گفته است که مأموریت ما بهبود دائمی تعامل میان مسافران و رانندگان و همچنین کمک به افراد برای رسیدن به مقاصدشان است و ما ساخت فناوری‌های جدید درخواست تاکسی که خدمات را مدرن‌تر، در دسترس‌تر و ایمن‌تر می‌سازند، از سال ۲۰۰۳ آغاز کردیم.

براساس اطلاعات منتشر شده از این برند، طی ۶ سال اول فعالیتش تنها در چهار شهر خدمت ارائه می‌کرده اما در سال ۲۰۰۹ زیرمجموعه‌هایش را به هفت شهر جدید و در سال ۲۰۱۰ به ۱۷ شهر بسط داده است.

  رقیب لاکچری اوبر با لیموزین بنز آمد | ویژگی‌های تاکسی اینترنتی جدید آمریکایی‌ها

این شرکت از سال ۲۰۱۴ با افتتاح واحدهای خود در اوکراین، قزاقستان، گرجستان، بلغارستان، تاجیکستان و بلاروس کار خود را به خارج از مرزهای روسیه گسترش داده است.

  مدیر ایرانی جدید شرکت اوبر کیست؟