درنگ: وب سایت carscoops نوشت: یک شهروند و تاجر ایرانی – ایتالیایی که در آلمان ساکن است، سابقه زیادی در آسیب رساندن و نابود کردن خودرو بی‌ام‌و خود به نشانه اعتراض به خودروهای ساخت این شرکت آلمانی دارد.

  فیلم | تیزر خودروی مفهومی BMW X7

وی پیشتر هم در سال ۲۰۱۳ میلادی، خودروی بی‌ام‌و مدل M۶ خود را در مقابل نمایشگاه خودروی فرانکفورت با یک تبر و چکش به مرز نابودی کشانده بود. وی پس از رسانه‌ای شدن این موضوع، اقدام به تعمیر و احیای خودروی خود کرد و دوباره در نمایشگاه خودروی ژنو سال ۲۰۱۴ همین کار را تکرار کرد.

وی بر این باور است که جعبه دنده خودروهایی که خریداری و استفاده کرده، بسیار سر و صدا ایجاد می‌کنند و این امر موجب نارضایتی و ناخشنودی او شده است این در حالیست که به گفته وی، هیچ یک از مراکز خدمات پس از فروش محصولات بی‌ام‌و، این مشکل را نقص فنی ندانسته و به اعتراض‌های او رسیدگی نکرده‌اند. سال بعد از آن، وی این بار خودروی بی‌ام‌و مدل Z۳ خود را آتش زد و به تازگی نیز در آخرین اقدام در مقابل موزه بی‌ام‌و واقع در شهر مونیخ، سری ۷ خودروی بی‌ام‌و خود را به آتش کشید.

  «بی‌ام و» از سری ۸ جدید کوپه رونمایی کرد

نکته جالب اینجاست که این خودروساز قدرتمند آلمانی هیچ واکنشی به این گونه اعتراض‌ها در سال‌های اخیر نشان نداده است و شاید دلیل ان این است که از دیدگاه آنها، این گونه اقدامات بسیار دور از منطق به نظر می‌رسد و واکنش به آن ممکن است چنین اعتراض‌هایی را گسترش دهد. اما با این حال به آتش کشیده شدن و نابودی خودروهای مطرح بی‌ام‌و در رویدادهای مهم، ضربه‌ بزرگی به اعتبار این خودروساز مطرح جهانی خواهد زد.