از آن کامپیوترهای مکعبی مکینتاش گرفته تا آیفون انقلاب‌گر ساده٬ که جابز تاثیر شگرفی در خلق آن‌ها داشت تا پیرامون ما با تکنولوژی‌های نوآورانه مملو شود. حال در این میان برای افراد علاقه مند به او و کارهایش فرصتی فراهم شده تا بتوانند شانس داشتن بی ام و Z8 2000 او را که فقط مسافت ۲۴۴۰۰ کیلومتر را طی کرده را بدست آورند.

Steve Jobs' BMW Z8

این لری الیسون، مدیرعامل اوراکل بود که جابز را متقاعد کرد تا این مدل بی ام و که به نگاه او خودرویی نوین و در شان مدیرعامل اپل بود را خریداری کند.

کمی بعد هم جابز رضایت می دهد و Z8 خود را با رنگ نقره ای با تودوزی مشکی در ششم اکتبر سال ۲۰۰۰ تحویل می گیرد٬ در آن زمان مدل سفارش شده شصت و هفتمین Z8 اسمبل شده توسط بی او و بود و جالب است بدانید که جابز از یک گوشی موتورولا با لوگوی بی ام و که در داخل خودرو استفاده می کرد. درست هفت سال قبل از اینکه دنیای گوشی های همراه را دگرگون کند.

مدیرعامل اوراکل٬

این خودرو از یک پیشرانه ۴.۹ لیتری  V8 با جعبه دنده شش سرعته دستی بهره می برد. گفته می شود که بی ام و از این سری به طور کلی ۵۷۰۳  عدد تولید کرده٬ که بعدها آلپینا با اضافه کردن گیربکس اتوماتیک و یکسری تغییرات دیگر ۵۵۵ عدد دیگر هم تولید می کند.

این خودرو مالک دیگری هم به جز جابز داشته٬ ظاهرا در سال ۲۰۰۳ جابز خودرویش را می فروشد و شخص خریدار نیز یک سال بعد دوباره ماشین را می فروشد٬ اما از این تصمیم خود پشیمان می شود و خریدار را راضی می کند که خودرو را در آپریل ۲۰۰۶ به او بفروشد.

خریدار دوم (در واقع همان خریدار چهارم) این ماشین را تا این حراجی نزد خود نگاه داشته است.

تا به حال تمامی سرویس این خودرو انجام شده و در سلامت کامل است و ششم دسامبر در منهتن نیویورک به حراج گذاشته می‌شود. تخمین زده شده این ماشین با قیمتی بین ۳۰۰هزار تا ۴۰۰هزار دلار به فروش برسد.

  بررسی اسب وحشی آمریکا، فورد شلبی GT350
  فیلم | مک‌لارن P1 LM سریع‌ترین خودروی پیست نورنبرگ
Steve Jobs' BMW Z8 Steve Jobs' BMW Z8 Steve Jobs' BMW Z8 Steve Jobs' BMW Z8 Steve Jobs' BMW Z8 Steve Jobs' BMW Z8 Steve Jobs' BMW Z8 Steve Jobs' BMW Z8 Steve Jobs' BMW Z8 Steve Jobs' BMW Z8
  فیلم | رنو خودرویی مفهومی معرفی کرد؛ شناور و متصل
Steve Jobs' BMW Z8 Steve Jobs' BMW Z8 Steve Jobs' BMW Z8 Steve Jobs' BMW Z8
  با بی ام و X2 آشنا شوید
  فراری از یک مدل رویایی رونمایی کرد
Steve Jobs' BMW Z8 Steve Jobs' BMW Z8 Steve Jobs' BMW Z8 Steve Jobs' BMW Z8 Steve Jobs' BMW Z8
  سریع‌ترین خودروی جهان در راه است؟ | سرعت بیش از ۴۰۰ کیلومتر
  بررسی نسل دوم آئودی A7 2018 ؛ باشکوه و مدرن
Steve Jobs' BMW Z8 Steve Jobs' BMW Z8 Steve Jobs' BMW Z8
  سرنوشت عجیب مک‌لارن F1 زرد رنگ | لحظه شماری برای خریداری با یک کامیون اسکناس
  TJ cruiser ؛ تعریفی جدید از مینی‌ون | با جعبه ابزار خوشحال تویوتا آشنا شوید