بی‌ام‌و M8 کوپه در حال آزمایش در پیست نورنبرگ توسط دوربین‌های جاسوسی رویت شد. عکس‌های گرفته شده خیلی درباره طراحی خارجی سری ‌هشت به ما اطلاعاتی نمی‌‌دهند ولی آن طور که مشخص است خیلی از طرح مفهومی خود دور نیست. البته عکس‌هایی هم از داخل کابین گرفته شده که با جزییات بیشتری همراه است.

آنچه از عکس‌ها مشخص است طراحی داخلی بسیار نزدیک به طرح مفهومی سری ۸ است٬ مانند کنسول وسطی و کیلومتر شمار دیجیتالی٬ و همچنین کنترلر‌های آشنا iDrive را به همراه دارد مثل شیفتر‌های تعویض دنده پشت فرمان.

در عکس گرفته شده در پایین هم می‌توان دسته دنده جدید را همراه با دکمه استار که سمت چپ آن است را مشاهده کرد درست مانند طرح کانسپت٬ علاوه بر این دکمه‌های تعویض حالت رانندگی که شامل اسپرت٬ راحت٬ Eco Pro٬ انطباق پذیر و Auto H نیز قابل مشاهده هستند.

BMW-M8-prototype-03-1 BMW-M8-prototype-05-1-2

در داخل نیز می‌توان تجهیزات مربوط به ثبت اطلاعات خودرو را مشاهده کرد٬ که از جمله این وسایل می‌توان به دستگاه‌های ثبت صدای ورودی به داخل کابین که کوچکترین صداها را ضبط می‌کنند و دستگاه‌های پایش موتور که اطلاعات را هر حالتی از رانندگی جمع آوری می‌کنند اشاره کرد.

اما در قسمت بیرونی تنها می‌توان به جلو پنجره بزرگ درکنار ترمز‌های غول پیکر M و اگزوز های چهار قلو اشاره کرد. به جز این جزییات نمی‌توان چیز دیگری در زیر این پوشش گمراه کننده مشاهده کرد. البته ناگفته نماند که مدل مفهومی رونمایی شده دارای کاپوت کشیده تر ٬ جلو پنجره‌های بزرگتر و درب‌های اطراف خودرو با انحنای بیشتری بودند٬ که در این عکس‌ها شاهد تغییرشان هستیم.

امیدواریم زودتر اطلاعات بیشتری از این خودروی مرموز پیدا کنیم و شاهد ترددش در خیابان‌ها باشیم. در ادامه می‌توانید عکس‌های بیشتری از این خودرو همراه با مدل مفهومی آن که چند ماه پیش رونمایی شده بود را مشاهده کنید شاید شما متوجه جزییات بیشتری شوید.

BMW-M8-prototype-18
  هواپیما بوئینگ ۷۷۷ با فضای داخلی BMW Design | معنای واقعی لاکچری
  نگاهی به آینده اتومبیل‌های تویوتا | استفاده از هوش مصنوعی در صنعت خودروسازی