درنگ: آنها همه این دارایی را در ۲کمپانی راک نشنال و تیدل سرمایه‌گذاری کرده‌اند که براساس اطلاعات موسسه فوبز کمپانی راک نشنال متعلق به همسر بیانسه است.

هفته پیش جی زد برای اجرا در امریکا برای ۱۰ سال آینده قراردادی با Live Nation به مبلغ ۲۰۰ میلیون دلار امضا کرده است.

بیانسه که برای بار دوم باردار شده است به زودی شاهد به دنیا آمدن فرزند خود خواهد بود. این زوج خواننده که از طریق شبکه اجتماعی اخبار بارداری را اعلام کردند، یک دختر پنج ساله به نام «بلو آی وی کارتر» دارند.

بیانسه بعد از دومین بارداری‌اش در صفحه شخصی خود در شبکه‌های اجتماعی خطاب به ۹۲٫۳ میلیون دنبال کننده خود نوشت که وی و جی زی (با نام اصلی شان کارتر) به زودی صاحب ۲ فرزند دیگر می‌شوند. او نوشت: «ما می‌خواهیم شادی خود را سهیم کنیم. ما یکبار دیگر شامل موهبت خداوندی شدیم و بسیار برای آن سپاسگزاریم. به زودی دو نفر دیگر به خانواده ما اضافه خواهند شد. برای تمام دعاهای خیرتان متشکریم. خانواده کارتر»

بیانسه ۳۵ ساله و جی زی ۴۷ ساله در سال ۲۰۰۳ آشنا شده و پس از ۵ سال آشنایی در آوریل سال ۲۰۰۸ ازدواج کردند و اولین دخترشان بلو آی وی در ژانویه سال ۲۰۱۲ در نیویورک سیتی به دنیا آمد.

نحوه اعلام بارداری دوم بیانسه با بارداری اولش بسیار متفاوت بود. وی در طول مراسم اهدای جوایز ام تی وی در سپتامبر سال ۲۰۱۱ و در یک اجرای زنده اعلام کرد که اولین فرزندشان را باردار است ولی خبر بارداری دومش را از طریق شبکه‌های اجتماعی اعلام کرد و در طی ۳۰ دقیقه پس از نوشتن این خبر، بیش از ۱٫۴ میلیون لایک دریافت کرد.

بیانسه پیش از این دچار سقط جنین شده بود و حتی یک آهنگ به نام «غمگین‌ترین ترانه» دارد که در مورد این تجربه تلخ زندگی‌اش است.

این خواننده مشهور آمریکایی که طرفداران زیادی در شبکه‌های اجتماعی دارد، عکس‌های لحظه به لحظه خود از دوران بارداری‌اش را به اشتراک می‌گذارد‌.

این خواننده ۳۵ ساله که بزودی صاحب ۲ فرزند دوقلو می شود، چندی پیش عکسی از خودش را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد که این عکس در کمتر از ۳ ساعت بیش از ۵ میلیون لایک دریافت کرد و پس از چند ساعت تعداد لایک‌های آن به بیش از ۹ میلیون و ۵۰۰هزار رسید. با این حساب بیانسه توانست رکورد دریافت لایک که قبلا در اختیار سلنا گومز با دریافت ۶ میلیون لایک بود را به خود اختصاص دهد.