درنگ: کافه روبرتو از معروف‌ترین کافه‌های پاسداران به حساب می‌آید. این کافه به خاطر شهرتش همیشه پر از مشتری است و بهتره اگر می‌خواهید اینجا بروید از قبل رزرو کنید تا معطل نشوید. خیلی‌ها از قهوه و اسپرسوهای کافی شاپ روبرتو تعریف کرده‌اند‌.

کافه روبرتو درچند سال اخیر تبدیل به کافه ای شلوغ شده ولی همیشه توانسته کیفیت خوبش را حفظ  و تعداد مشتری های ثابت را افزایش دهد. با توجه به اینکه کافه روبرتو به سبک کافه‌های ایتالیایی و توسط شخصی از ایتالیا مدیریت می‌شود، پس قهوه و شیرینی‌های خیلی خوشمزه ای می‌توانید در این کافه بخورید. یکی از مشتریان این کافه در صفحه اینستاگرام خود نوشته است، قهوه‌های این کافه خیلی خوش طعم هست و عطر خوبی دارد، بنظر میرسد از دانه قهوه تازه استفاده می‌کنند.

  «گذری به سلامتی» در یکی از کافه‌های شهر
  کافه رستورانی با قدمت ۴۰۰ سال در کاخ گلستان | زمان را به عقب ببرید
  کافه‌ای با محصولات رژیمی؛ میان وعده‌هایی سالم برای تمام سلیقه‌ها

قیمت‌های کافی شاپ روبرتو نسبت به بقیه کافه‌ها پایین‌تر و مناسب‌تر است. محیط داخل روبرتو خیلی زیبا و طراحی جالبی شده. به خصوص صندلی و نیمکت‌ها و عکس‌های روی در و دیوار آن.

کافه روبرتو یکی از بهترین کافه‌ها در منطقه پاسداران تهران است ولی اگر دنبال یه کافه دنج هستید انتخاب مناسبی نیست. اما اگه یه کافه پر رفت و آمد می خواهید که هر چقدر شلوغ کاری کنید، مزاحم کسی نشوید، روبرتو انتخاب خوبی است.«کافه روبرتو» فضاهای جدیدی هم در طراحی و هم در سرویس‌دهی دارد، برای مثال اگر در کافه روبرتو بخواهید سلفی بگیرید، می‌توانید بخواهید برای‌تان «‌مونوپاد» بیاورند.

کافه روبرتو در یک نگاه

مناسب برای قرارهای گروهی زیر ۲۰ نفر

مناسب برای خانواده

مناسب برای کودکان

مناسب برای معلولین

دلیوری(تحویل در محل)

Wi-Fi

دستگاه کارت‌خوان

غذای گیاهی و صبحانه

موزیک

رزرو تلفنی

مناسب برای قرار دونفره

و جای پارک به راحتی پیدا می شود

مکان کافه روبرتو

آدرس : تهران – خیابان پاسداران، خ بوستان دوم(اخوان)، پ ۴