به نظر می‌رسد یک ماه با یک جفت دمپایی Glerures رنگ پرتقالی روشن بودن ثابت می‌کند که، آه بله، می توانید. این کفش راحت‌ترین چیزی است که با لباس گشاد و یک لیوان شیر گرم پوشیده می‌شود، مناسب برای عبور از امنیت فرودگاه، برای کاهش درد ناشی از تورم در زمان پرواز و برای راه رفتن در اطراف اتاق هتل است.

 

دمپایی سنتی شرکت دانمارکی دارای رویه‌های ساخته شده از یک لایه ضخیم اما نرم از پشم نیوزیلندی است همراه با کفی طبی ساده از چرم  گوساله می‌باشد. همانند دیگر کفش‌های هیپی، مثل صندل Birkenstock، دمپایی Gleruresطراحی شده است تا در طول زمان قالب پا شود. فقط در مدت چند ساعت این دمپایی به بهترین کفش صاحبش تبدیل می‌شود.
The World’s Best Travel Shoe Is a Slipper

آنها گرم هستند، اما هرگز داغ نمی‌شوند، مانند پر سبک ، اما کاملا محکم هستند، و بر خلاف Birkenstocks، می توانید آنها را با جوراب بپوشید، اما نپوشید بهتراست، و به این دلیل که پشم رطوبت طبیعی و ویژگی‌های ضد میکروبی طبیعی دارد، Glerupsدوست داشتنی تقریبا از هر کفش دیگری در کمد بوی بهتری دارد. (این یک ویژگی مهم و قابل توجه در کفش‌های مسافرتی است).

برای یک شرکت که تنها یک چیز واقعا خوب تولید می‌کند، Glerups مجموعه‌ای از کفش‌های متنوع برای بزرگسالان را شامل می‌شود، از جمله یک کفش کامل و کفش پشت باز، هر دو ۹۵ دلار و یک چکمه کوتاه ۱۲۵ دلار در هشت رنگ پشمی. چرم تنها استاندارد است، اما همه این سه طرح را می‌توان با یک پوشش لاستیکی عالی برای استفاده در خارج از منزل و مناسب در فرودگاه داشته باشید. همچنین Glerups دمپایی، کفش و چکمه برای بچه‌ها و نوزادان تولید می‌کند.