معنای آن برای هر شخص منحصر به فرد است. موفقیت لزوما چیزی نیست که ما بدست می آوریم، بلکه آنچه است که ما هستیم و تبدیل شده‌ایم. خوشبختانه، شناسایی و ایجاد موفقیت در زندگی ما ساده است، زیرا ما شاهد پرورش صفاتی هستیم که افراد موفق در آنها مشترک هستند.

  1. ریسک پذیری
successful People

ترس از شکست، مردم را بی‌حس می‌کند. این ترس اغلب ناخوشایندتر از خود شکست است. مارک زوکربرگ، یکی از بنیانگذاران فیس بوک، اذعان می‌کند: “بزرگترین ریسک، نپذیرفتن ریسک است… در این دنیا که واقعا به سرعت در حال تغییر است، تنها راهبردی که شکست را تضمین می‌کند، ریسک نکردن است.”

  1. قبول مسولیت زندگی
successful People

هنگامی که دیگران را به خاطر شرایط فعلی خودمان سرزنش می کنیم، خود را از قدرت ذاتی‌مان برای کنترل لحظه حال و آینده محروم می کنیم. داشتن مالکیت زندگی، پیش شرط لازم برای هر سطح موفقیت است. سخنران انگیزشی مشهور و نویسنده، لس براون اظهار می کند: “مسئولیت زندگی خود را بپذیرید. بدانید که این شما هستید که می‌داند کجا می‌خواهید باشید ، هیچکس دیگری نمی‌داند. ”

  1. پیگیری یک اشتیاق
successful People

لذت بردن احساسی قوی است که ما می‌توانیم برای رسیدن به زندگی‌ای که می خواهیم از آن بهره بگیریم. وقتی که با شور و اشتیاق کاری را انجام می‌دهیم، تلاش‌های ما در راستای آن‌کار آسان‌تر است. کارآفرین مارک کوبا توصیه می کند: “چیزی را که دوست دارید انجام دهید را پیدا کنید. اگر پولی در آن نیست، حداقل، کاری که دوست دارید را انجام می‌دهید. ”

  1. تمرکز بر اهداف خاص
successful People

ما باید بر روی اهداف قطعی و قابل دستیابی تمرکز کنیم. اهداف مبهم و متنوع توجه و انرژی ما را به خود جلب می کند. تمرکز بر یک منطقه برای پیشرفت به ما کمک می کند تا تمام تلاش‌های ما در یک جهت متمرکز شود. افسانه بسکتبال مایکل جردن می‌گوید: “تمرکز مثل یک نور لیزر است، نه نور چراغ قوه”.

  1. تلاش مداوم برای بهتر شدن
successful People

مردم موفق به‌دنبال یافتن راه‌هایی برای بهتر شدن خود هستند. آنها درک می کنند که موفقیت یک سفر است، نه یک مقصد.

  این هشت عادت را از زندگی‌تان پاک کنید تا به موفقیت نزدیک شوید
  نشانه‌های جالب و متفاوت افراد خلاق | چطور خلاقیتمان را زنده کنیم؟
  انگیزه‌های جالب موفقیت میلیاردر مشهور انگلیسی | جملات سرنوشت‌ساز
  رمز و رازهای موفقیت؛ فعالیت‌های غیرکاری را فراموش نکنید