درنگ :  در مراسم سالانه جوایز فیلم هالیوود که در تاریخ پنجم نوامبر (۱۴ آبان) در هتل بورلی هیلتون برگزار می‌شود، «کیت وینسلت» و «جیک جیلنهال» با دریافت جایزه بهترین بازیگر زن و مرد مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

«کیت وینسلت» یکی از بازیگران برنده اسکار است که در سال ۱۹۹۷ با حضور در فیلم «تایتانیک» چهره شد. این فیلم با فروش ۲.۱۸۶ میلیارد دلاری دومین فیلم پرفروش تاریخ سینما (بدون احتساب تورم) است. این بازیگر هالیوودی تاکنون شش بار نامزد جایزه اسکار شده و یکبار هم در سال ۲۰۰۸ برای فیلم «کتابخوان» این جایزه را به دست آورده است.

«وینسلت» هم اکنون در حال بازی در فیلم «واندر ویل» ساخته جدید «وودی آلن» است، به زودی در مجموعه جدید فیلم‌های «آواتار» نیز مقابل «جیمز کامرون» خواهد رفت.

«جیک جیلنهال» که سال ۲۰۱۳ در فیلم «زندانیان» موفق به کسب جایزه بازیگری جوایز فیلم هالیوود شده بود، در سال ۲۰۰۵ برای بازی در فیلم تحسین‌شده «کوهستان بروکبک» ساخته «آنگ لی» نامزد دریافت جایزه اسکار شد و جایزه بفتای نقش مکمل مرد را کسب کرد.

«جیلنهال» امسال در فیلم «قوی‌تر» ساخته «دیوید گوردن گرین» بازی کرده است و در سال آینده میلادی نیز بازی در دو فیلم «برادران سیسترز» به کارگردانی «ژاک اودیار» و «حیات وحش» ساخته «پل دانو» را در برنامه دارد.