درنگ: یکی از بهترین مثال‌ها از محصولات عجیب و غریب این شرکت محصولی به نام C Seed 262 است، تلویزیونی ۲۶۲ اینچی که بزرگترین تلویزیون ۴K جهان شناخته شده‌است و قیمت آن نیز به اندازه نمایشگرش بزرگ است.

این شرکت مستقر در وین پیش از این و در سال ۲۰۱۲ تلویزیونی ۲۰۱ اینچی و ال‌ای‌دی تولید کرد که با فشردن یک کلید روی کنترل آن از درون مخزنی زیرزمینی بیرون می‌آمد.

تلویزیون ۲۶۲ اینچی جدید نیز محصول همکاری با شرکتی به نام L-Acoustics است که تولید سیستم صوتی این تلویزیون متشکل از ۱۰ بلندگوی پیشرفته را به عهده داشته‌ است. این تلویزیون ارتفاعی برابر ۲٫۵۷ متر و عرضی برابر ۶٫۶۵ متر دارد و وضوح تصویری آن ۴۰۹۶ در ۱۷۱۶ اعلام شده‌است و نمایشگر این تلویزیون از فناوری ال‌ای‌دی سیاه بهره برده‌است که نسبت کنتراست ۵۰۰۰:۱ و درخشش ۸۰۰ نیتی (nit) را به تصویر بخشیده‌ است.

تلویزیون همچنین از سه جهت هیچ حاشیه‌ای ندارد اما حاشیه‌ای ۱۵ سانتیمتری در زیر آن تعبیه شده‌ است. برای استفاده از حالت سینمای خانگی نیز پرده سینمای موتورداری برای این تلویزیون درنظر گرفته شده‌است که می‌توان آن را با فشردن یک کلید باز کرد.

اگر دیوار خانه‌تان به اندازه کافی بزرگ است، برای تحمل وزن ۸۰۰ کیلوگرمی تلویزیون به بست‌های بسیار مقاومی نیاز خواهید داشت. فراموش نکنید که تنها نصب این تلویزیون ۳۹۱۸۵ دلار (درحدود ۱۴۱ میلیون تومان) هزینه دارد، البته نباید قیمت ۵۴۹ هزار دلاری (در حدود یک میلیارد و ۹۸۰ میلیون تومان) آن را نیز فراموش کنید. حساب کتاب را ما برایتان انجام می‌دهیم: خرید و نصب این تلویزیون برایتان درحدود دو میلیارد و ۱۱۸ میلیون تومان آب می‌خورد!