یک شب ماندن در یکی از اتاق‌های هتل پاد (به معنی غلاف) در پرو می‌تواند برای افرادی که ترس از ارتفاع دارند، بدترین شب تمام زندگی‌شان باشد، زیرا اتاق‌های این هتل از دیواره کوه آویزان و معلق هستند.

علاوه بر معلق بودن، اقامت در این هتل دشواری‌های دیگری نیز برای آکروفوبیاها به همراه دارد، اتاق‌ها درحالی در ارتفاع معلقند که دیوارهای اتاق‌ها تماما شیشه‌‌ای هستند و فرد برای رسیدن به اتاق خود باید از دیواره‌های کوه بالا برود.

در کنار تمامی این سختی‌ها، اتاق‌ها تنها ۱۷ متر مربع وسعت دارند، یعنی نصف یک اتاق متوسط در یک هتل و مهمانان برای ورود به اتاق باید از صخره‌ای ۳۳۳ متری بالا بروند.

این هتل تنها سه اتاق معلق دارد که هر اتاق دارای چهار تختخواب است. هتل توسط شرکت توریستی ناتورا ویو در پرو مدیریت می‌شود. مهمانان اقامت خود را با بالارفتن از نردبان‌های فلزی و طناب‌ آغاز می‌کنند تا به اتاق‌ها برسند. البته گزینه بالارفتن از مسیری دلهره‌آور و کوهستانی نیز وجود دارد.

پس از وارد شدن به اتاق‌ها،‌چشم‌انداز دره سکرد در پرو در معرض دیدگان مهمانان قرار می‌گیرد،‌ دره‌ای که به خاطر روستا‌های دورافتاده و جاده‌های باریک و خطرناکش بسیار مشهور است. در پایان اقامت نیز مهمانان با کمک زیپ‌لاین خود را به کف دره می‌رسانند.

هزینه اقامت یک شب در این هتل نفری ۳۰۰ دلار است.