به گفته مدیران ارشد این شرکت آمریکایی مبلغ اقساط تعیین‌شده برای این خودرو بالاترین رقمی است که تابه‌حال برای خرید لیزینگی یک خودرو تعیین‌شده است.

برای خرید این خودرو به‌صورت اقساط، مزایایی به شخص خریدار تعلق می‌گیرد. به‌عنوان‌مثال اگر شرکتی این خودرو را اجاره نماید بخشی از پرداخت‌هایش به‌عنوان مالیات برای او محاسبه خواهد شد. از دیگر مزیت‌های خرید اجاره‌ای پاگانی هوایرا می‌توان به پرداخت مالیات به‌صورت اقساط ماهیانه به‌جای تسویه یکجا در زمان خرید اشاره کرد و جالب‌تر آن‌که اگر قیمت خودرو در پایان دوره افزایش پیدا کند شرکت پاتنم لیزینگ مابه التفاوت قیمت فروش و ارزش پیش‌بینی‌شده را به خریدار پرداخت خواهد کرد.

  هنسی F5 با سرعت ۴۸۲ کیلومتر بر ساعت معرفی شد

پاگانی در نمایشگاه ژنو در سال ۲۰۱۷ از مدل هوایرا رودستر رونمایی کرد که این مدل در طراحی ظاهری به‌خصوص در بخش سقف کمی با مدل کوپه تفاوت داشت. در بخش موتور این خودرو به پیشرانه ۶ لیتری خورجینی ۱۲ سیلندر مرسدس AMG  با دو توربو شارژ مجهز می‌باشد و توانایی تولید ۷۵۲ اسب بخار قدرت و ۱۰۰۰ نیوتون متر گشتاور را دارد، البته در مدل کوپه قدرت آن به ۷۱۹ اسب بخار کاهش می‌یابد. گیربکس طراحی شده برای پاگانی هوایرا از نوع هفت سرعته اتوماتیک می‌باشد.

قیمت این خودرو در بازار جهانی ۲٫۴۰۰٫۰۰۰  دلار می‌باشد.

حال با بررسی ویژگی‌های این خودرو مزایای خرید آن شاید برایتان پرداخت اقساط ۲۵ هزار دلار در ماه در قبال قیمت میلیون دلاری آن قابل‌قبول باشد.

  ۱۰ موردی که باید در مورد مک لارن سنا ۲۰۱۸ بدانیم